Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPraha2+kk

(145 nehnuteľností)

Rezervované

Predaj bytuPodle Kačerova, Praha - Michle

• 2+kk
  • 33 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 3 m² • Lodžia 6 m²

5 750 000 CZK(174 242 CZK / m²)

Predaj bytuVlastina, Praha - Ruzyně

• 2+kk
  • 42 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²

6 990 000 CZK(166 429 CZK / m²)

Predaj bytuPavla Beneše, Praha - Letňany

• 2+kk
  • 53 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 6,7 m² • Pivnica 3,1 m²

8 849 000 CZK(166 962 CZK / m²)

Predaj bytuU Továren, Praha - Hostivař

• 2+kk
  • 45 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 4 m²

8 450 000 CZK(187 778 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuFederova, Praha - Kyje

• 2+kk
  • 52 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Terasa 44 m²

9 100 000 CZK(175 000 CZK / m²)

Rezervované

Predaj bytuU Továren, Praha - Hostivař

• 2+kk
  • 45 m²

Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m²

7 160 000 CZK(159 111 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuArgentinská, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 69 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 10 m² • Pivnica 5 m²

14 490 000 CZK(210 000 CZK / m²)