Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajNemeckoBádensko-WurttemberskoBodenseekreis

(5 nehnuteľností)

Nový

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+1
  • 90 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž

429 000 € + 463 €(4 767 € / m²)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+kk
  • 93 m²

MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž

550 000 € + 350 €(5 914 € / m²)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 3+kk
  • 91 m²

MHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž

265 000 € + 243 €(2 912 € / m²)