
Prenájom bytu 2+kk • 80 m² bez realitkyPrager Straße 33 Ludwigshafen am Rhein Pfingstweide Rheinland-Pfalz 67069
Prager Straße 33 Ludwigshafen am Rhein Pfingstweide Rheinland-Pfalz 67069MHD 2 minúty pešo • VýťahTáto priestranná, svetlom naplnená 2,5-izbová byt v 12. poschodí veľmi upraveného viacrodinného domu ponúka moderný, komfortný domov s nádherným výhľadom cez strechy Ludwigshafenu.
Byt bol čerstvo zrekonštruovaný a je okamžite pripravený na nasťahovanie – ideálny pre nájomcov, ktorí si cenia kvalitu, pokoj a upravené obydlie.
Perfektne vhodný pre singles, páry, pracujúcich dochádzajúcich, používateľov home office alebo starších ľudí, ktorí hľadajú dobre rozvrhnutý, bezbariérový a bezpečný byt.
Byt sa nachádza v mimoriadne praktickej a centrálne umiestnenej lokalite v Ludwigshafene:
• Výnimočne dobrá dostupnosť MHD, centra mesta, BASF, kliniky a B44
• Mnoho nákupných možností, lekári, lekárne, gastrónia a zásobovacie služby v bezprostrednom okolí, hneď vedľa Pfingstweidcentra
• Krátke cesty do centra alebo do Mannheimu, ideálne pre dochádzajúcich
• Pokojná obytná štvrť napriek centrálnej polohe
Upravené okolie a vlastnícka štruktúra domu zaisťujú príjemnú, upratanú a bezpečnú atmosféru.
Lokalita osloví najmä pracujúcich, dochádzajúcich, zdravotnícky personál, zamestnancov BASF, singles aj páry, ktorí ocenia krátke cesty, kvalitnú infraštruktúru a pokoj v dome.
• približne 80 m² obytného priestoru
• Veľké, svetlé izby vďaka ideálnej orientácii a veľkým oknám
• Čerstvo zrekonštruovaný, v excelentnom celkovom stave
• Vysoko kvalitná zabudovaná kuchyňa s kompletným vybavením:
- Sporák, rúra, chladnička, mraznička
- Umývačka riadu
- Práčka
• Balkón/Loggia s markízou a ohromujúcim panoramatickým výhľadom na Ludwigshafen
• Integrovaný sušič prádla na balkóne
• Veľká vstavaná skriňa v spálni s obrovskou úložnou kapacitou
• Nový kúpeľňový priestor s priestrannou, ľahko prístupnou sprchou
• Veľká jedáleň, prípadne oddeliteľná ako tretia izba
• Koprový priestor vrátane
• Možnosť prenajať si podzemné parkovacie alebo vonkajšie miesto cez správu domu, pričom je dostupných aj dostatok verejných parkovacích miest
• Bezbariérová prístupnosť vďaka dvom veľkým výťahom
• Veľmi pokojný, upravený dom – prevažne obývaný vlastníkmi
• Studené nájomné: 1 090 € / mesiac
• Prevádzkové náklady podľa spotreby/účtovania
• Kauce: 3 mesačné studené nájomné
• Termín nasťahovania: od 15.01.2026
• Domáce zvieratá: po dohode
• Parkovacie miesto je voliteľne možné prenajať cez správu domu
Poznámka k priloženým obrázkom:
Byt sa nachádza vo finálnej fáze náročnej rekonštrukcie. Preto boli obrázky čiastočne virtuálne upravené pomocou umelej inteligencie, aby lepšie ilustrovali konečný zamýšľaný vzhľad bytu. Aj keď fotografie veľmi verne odzrkadľujú reálny stav, majú slúžiť len ako pomôcka k znázorneniu a nie ako presná dokumentácia bytu. Ak si chcete urobiť vlastný dojem zo stavu, neváhajte si dohodnúť termín obhliadky.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Číslo inzerátu | 971644 |
| Úžitková plocha | 80 m² |
| Dostupné od | 15. 1. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+kk |
| PENB | C - Hospodárne |
| Cena za jednotku | 14 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Výťah |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete



Prenájom bytuNeustadter Ring 100 Ludwigshafen-Maudach Maudach Rheinland-Pfalz 67067- 3+1
- 89 m²
925 € + 250 €

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.













