Prenájom bytu 1+kk • 35 m² bez realitkyOlgy Havlové, Praha - Žižkov
Nový
Olgy Havlové, Praha - ŽižkovMHD 6minút pešo • Výťah • Garáž • Pivnica 8 m² • Terasa 8 m²Mesačné nájomné15 000 CZK
+ Poplatky za služby4 341 CZK
+ Poplatky za energie740 CZK
+ Vratná kaucia15 000 CZK
Novostavba bytu 1+kk 35 m2, v 8. patře, orientace na jih, terasa 7 m2. Byt vybaven kuchyňskou linkou. K bytu náleží sklep. čistý měsíční nájem 15.000 Kč + zálohy na el. energii 740 Kč, vodu, teplo a další služby 4.341 Kč. Kauce 15.000 Kč. Volný dle dohody do 14 dnů. K bytu je možné pronajmout garážové stání v domě č.1 za 2.500 Kč (není podmínkou).
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 20. 4. 2023 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Poschodie | 8. poschodie |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 428,57 CZK / m2 |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozícia | 1+kk |
| Číslo inzerátu | 666963 |
| PENB | A - Mimoriadne úsporné |
| Úžitková plocha | 35 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica 8 m² | |
| Výťah | |
| Terasa 8 m² |
| Garáž | |
| MHD 6 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
MHDVackov
🚶 465 m (6 min)
PoštaPraha 34
🚘 1 266 m (4 min)
ObchodPENNY
🚶 613 m (7 min)
BankaPojišťovna Kooperativa
🚘 1 296 m (4 min)
ReštauráciaStará promiň
🚶 441 m (5 min)
LekáreňDr. Max
🚘 1 230 m (4 min)
ŠkolaZŠ a MŠ Jarov
🚶 806 m (10 min)
Materská školaMateřská škola U Veverek
🚶 442 m (5 min)
Športovisko
🚶 590 m (7 min)
Ihrisko
🚶 404 m (5 min)
Vzdialenosť k:
Mesačné nájomné15 000 CZK
+ Poplatky za služby4 341 CZK
+ Poplatky za energie740 CZK
+ Vratná kaucia15 000 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.