
- 3+1
- 91 m²
Tento atraktívny byt bol kompletne rekonštruovaný a je pripravený na prvé nasťahovanie. Ide o 102 m² veľký rodinný byt v 1. poschodí obytného domu v Zooviertel (Düsseltal).
Byt disponuje balkónom. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom.
Byt pozostáva celkovo zo 3 izieb so samostatnou kuchyňou.
Kuchynská miestnosť je vybavená vstavanou kuchynskou linkou vrátane elektrospotrebičov (fotografie prídu neskôr). Kuchyňa je zahrnutá v nájomnom. K bytu náleží aj pivnica.
Oblasť Düsseltal sa nachádza približne dva kilometre severovýchodne od centra mesta. Väčšina obyvateľov Düsseldorfu ju pozná ako Zooviertel. Düsseltal patrí medzi najvyhľadávanejšie adresy na bývanie v meste.
Množstvo nákupných možností je dostupných pešo za 5 minút na ulici Rethelstraße. Kaviarne a reštaurácie sú v bezprostrednej blízkosti. Ponuka vzdelávania a starostlivosti o deti je zaisťovaná materskými školami, tromi základnými školami, jednou strednou školou a gymnáziom, ako aj francúzskou školou.
Na ulici Brehmstraße sa nachádza Düsseldorfer Eisstadion, kde si aj neprofesionáli môžu v zime vyskúšať korčuľovanie. Düsseltal má vynikajúcu dostupnosť MHD vďaka mestským a prímestským vlakom. Cesty do centra mesta a na prístupové cesty k diaľnici sú krátke.
- Plyncentrálne kúrenie
- Kuchyňa: biela vysoko lesklá, elektrospotrebiče značky Bauknecht
- Malý úložný priestor na chodbě
- Moderná kúpeľňa so svetlosivými obkladmi, sprchou a LED zrkadlom
- Dizajnové laminátové podlahy
- Čerstvo natreté steny
- Nový laminát
- 1 balkón
- Výtah
Dôležité upozornenia:
Je potrebné doložiť príjmové doklady (posledné 3 mesiace) a výpis zo Schufa.
Ak si želáte prehliadku alebo máte otázky, prosím odošlite nám dopyt výlučne cez túto webovú stránku.
Dopyt musí obsahovať vaše meno, adresu, kontaktné telefónne číslo a e-mailovú adresu. Bez týchto údajov nemôžeme spracovať váš záujem o túto nehnuteľnosť.
Ďakujeme za vaše pochopenie!
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 1. poschodie |
| PENB | E - Nehospodárne |
| Cena za jednotku | 15,20 € / m2 |
| Dostupné od | 13. 8. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Číslo inzerátu | 1055359 |
| Úžitková plocha | 102 m² |
| Balkón | |
| Výťah |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |






Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.