Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko
Prenájom bytu 2-izbový 45 m², München, Bavorsko

Prenájom bytu 2+kk • 45 m² bez realitkyMünchen Maxvorstadt Bayern 80798

Krátkodobé
München Maxvorstadt Bayern 80798MHD 1 minúta pešo • Vybavené
Mesačné nájomné1 500 €

+ Poplatky za služby140 €
+ Vratná kaucia3 000 €

Viac informácií


Preložené AI

Udržiavaný byt je kompletne zariadený, nachádza sa v prízemí s vyvýšeným prízemím. Voľný od 1. augusta – 2 svetlé a tiché izby s parketovou podlahou, tepelno a zvukovo izolované okná orientované na východ a západ. Svetlá kúpeľňa s vaňou/sprchou. Kompletně vybavená kuchyňa so štyrmi sedacími miestami. WLAN vrátane, práčka. Svetlý, funkčný nábytok, ideálny pre prácu z domu (home-office). Usporiadaná suchá pivnica.

Náklady na elektrinu a plyn (na kúrenie a teplú vodu) sa hradia priamo zvlášť mestskému podniku – momentálne 140 € mesačne.

Kompletně zariadené 2-izbové bývanie s oddelenou kuchyňou a kúpeľňou. K dispozícii od 1. novembra.

WLAN vrátane, práčka, ideálne pre prácu z domu.

Náklady na elektrinu a plyn (na ohrev teplej vody a kúrenie) sa platia zvlášť dodávateľovi energie – momentálne 140 € mesačne.

Výborná poloha k LMU, MTU a vysokej škole. 200 m od stanice metra U2 Josephplatz, autobus.

Centrálna poloha s obchodmi, bankou, lekáreňou, lekármi, práčovňou, kaviarňou, reštauráciami, bazénom, športoviskami. Parkovanie pre obyvateľov je obmedzené. Anglická záhrada 700 m.

Centrálne umiestnené v blízkosti LMU, MTU a vysokej školy. 200 m od stanice metra U2 Josephplatz a autobusovej zastávky. Vedľa obchodov, supermarketov, lekárov, banky, lekárne, kaviarne, reštaurácií, športového ihriska, verejného bazéna. 700 m od Anglickej záhrady.

Nie je to luxus, ale funkčné s príjemnou atmosférou. Zariaďovanie môže byť upravené podľa dohody. Súčasní nájomníci si všetci predĺžili pôvodnú dobu nájmu.

Na úsporu energie sa používajú LED žiarovky. Energetický certifikát je z roku 2025. Doteraz boli pre úsporu energie inštalované tepelno izolované okná a pivničná stropná konštrukcia pod bytom je dôkladne tepelno izolovaná.

Parametre nehnuteľnosti

VekNad 50 rokov
Dispozícia2+kk
Číslo inzerátu1040941
Úžitková plocha45
StavDobrý
VybavenéVybavené
PENBE - Nehospodárne
Cena za jednotku33,33 € / m2

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Pivnica
MHD 1 minúta pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDJosephsplatz
🚶 55 m (1 min)
PoštaDHL Postfiliale
🚶 429 m (5 min)
ObchodWimmer
🚶 104 m (1 min)
BankaStadtsparkasse München
🚶 46 m (1 min)
ReštauráciaTaverna Lakis
🚶 47 m (1 min)
LekáreňApotheke am Josephsplatz
🚶 7 m (0 min)
ŠkolaGrundschule an der Schwindstraße
🚶 309 m (4 min)
Materská školaStädtische Kinderkrippe Adalbertstraße 106
🚶 223 m (3 min)
ŠportoviskoEMS Sportstudio
🚶 675 m (8 min)
IhriskoSpielplatz Alter nördlicher Friedhof
🚶 176 m (2 min)

Vzdialenosť k:

Stále hľadáte to pravé?

Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.