Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 40 m², Bakalářská, Praha, Praha

Prenájom bytu 2+1 • 40 m² bez realitkyBakalářská, Praha - Malešice

Bakalářská, Praha - MalešiceVybavené • Pivnica 3 m²
Vyžaduje sa overenie bezdlžnosti
Mesačné nájomné25 000 CZK

+ Poplatky za služby2 000 CZK
+ Poplatky za energie4 600 CZK
+ Vratná kaucia33 600 CZK

Nabízím k dlouhodobému pronájmu útulný, plně zařízený byt 2+1 (40m²) v rodinném domě se sdílenou zahradou o velikosti 350m², který se nachází v klidné a příjemné lokalitě Praha - Malešice nedaleko Malešického parku v ulici Bakalářská.

Byt se nachází v 1. patře domu (2.NP) a jeho součástí jsou 2 samostatné ložnice, kuchyně s jídelním stolem, koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou.

Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. 3 min. pěšky od autobusové zastávky Univerzitní.

Dále se zde nedaleko nachází supermarkety Billa a Lidl, restaurace, dětské hřiště, sportovní centrum, poliklinika, lékárna atd.

K nastěhování od 1.6.2026.

Minimální délka pronájmu 2 měsíce. Preferuji 12 měsíců.

Nájem 27.000,- | Poplatky 6.600,- | Jistina 33.600,-

V ceně nájmu: Profesionální úklid 1x měsíčně | Řešení poruch a havárií | Pomoc s dokumenty pro cizince

V poplatcích zahrnuto: elektřina, teplo, voda, svoz odpadu.

Na žádost lze domluvit také video prohlídku na bytě.

I'm offering a cozy, fully furnished 2+1 apartment (40m²) for long-term rent in a family house with a shared 350m² garden, located in the quiet and pleasant area of Prague - Malešice, not far from Malešice Park on Bakalářská Street.

The apartment is on the 1st floor of the building (second floor overall) and includes 2 separate bedrooms, a kitchen with a dining table, a bathroom with a shower, a toilet, and a washing machine.

All community amenities are within walking distance. It is a 3-minute walk from the University bus stop.

Nearby, you'll also find Billa and Lidl supermarkets, restaurants, a children's playground, a sports center, a polyclinic, a pharmacy, etc.

Available for move-in from June 1, 2026.

Minimum rental period is 2 months. I prefer a 12-month lease.

Rent: 27,000,- | Fees: 6,600,- | Deposit: 33,600,-

The rent includes: Professional cleaning once a month | Handling of repairs and emergencies | Assistance with documents for foreigners.

The fees cover: electricity, heating, water, and waste collection.

Upon request, a video tour of the apartment can also be arranged.

Parametre nehnuteľnosti

Dostupné od1. 6. 2026
Konštrukcia budovyTehla
VybavenéVybavené
Číslo inzerátu1024674
Úžitková plocha40
StavVeľmi dobrý
Dispozícia2+1
Poschodie2. poschodie z 4
UmiestnenieTichá lokalita
Cena za jednotku625 CZK / m2

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Pivnica 3 m²

V okolí nehnuteľnosti nájdete

Vzdialenosť k: