Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 50 m², Přemyslovská, Praha, Praha

Prenájom bytu 2+1 • 50 m²Přemyslovská, Praha - Vinohrady

Nový
Přemyslovská, Praha - VinohradyMHD 3 minúty pešo
Mesačné nájomné24 000 CZK

+ Poplatky za služby1 901 CZK
+ Vratná kaucia36 000 CZK
+ Správny poplatok18 000 CZK

Nabízíme k podnájmu krásný byt o dispozici 2+1 a výměře 50 m², který se nachází v atraktivní lokalitě Praha 2 – Vinohrady, v ulici Přemyslovská 21. Byt je situován ve 2. patře udržovaného cihlového domu s výtahem a disponuje dvěma balkony.

Interiér bytu zaujme především světlým a vzdušným prostorem, vysokými stropy a elegantními dřevěnými parketami v rybinovém vzoru, které dodávají bytu nadčasový charakter. Obývací pokoj nabízí dostatek denního světla díky velkým oknům a příjemnou atmosféru podtrhuje moderní LED podsvícení. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou v minimalistickém designu se zabudovanými spotřebiči a dostatkem úložného prostoru. Byt působí velmi čistě, moderně a zároveň útulně.

Lokalita Vinohrady patří mezi nejvyhledávanější části Prahy díky skvělé občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti. V okolí se nachází obchody, kavárny, restaurace i stanice metra Jiřího z Poděbrad a tramvajové zastávky s rychlým spojením do centra města.

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní a esteticky příjemné bydlení v klidné, ale výborně dostupné části Prahy. Pokud hledáte domov s charakterem, stylovým provedením a praktickým dispozičním řešením, tento byt je skvělou volbou.

Nájemné: 24 000 Kč / měsíc

Služby: 1 901 Kč / měsíc (výše dle počtu osob)

Energie se převádějí na nájemce.

Internet: 628 Kč / měsíc

Kauce: 36 000 Kč

Správní poplatek: 18 000 Kč

Byt je volný k nastěhování ihned.

Parametre nehnuteľnosti

Dostupné od6. 5. 2026
Konštrukcia budovySkeletová
Číslo inzerátu1023378
Úžitková plocha50
StavDobrý
Dispozícia2+1
VlastníctvoOsobné
Cena za jednotku480 CZK / m2

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

MHD 3 minúty pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDRadhošťská
🚶 234 m (3 min)
PoštaMr. Parcel
🚶 231 m (3 min)
ObchodPotraviny Market
🚶 102 m (1 min)
BankaČSOB
🚶 103 m (1 min)
ReštauráciaBalaráma
🚶 53 m (1 min)
LekáreňBenu
🚶 431 m (5 min)
ŠkolaZŠ Perunova
🚶 356 m (4 min)
Materská školaMateřská škola
🚶 345 m (4 min)
Športovisko
🚶 419 m (5 min)
Ihrisko
🚶 299 m (4 min)

Vzdialenosť k: