Prenájom bytu 2+kk • 56 m² bez realitkyKardausova, Praha - Dolní Měcholupy
Nabízíme k pronájmu moderní byt o dispozici 2+kk a velikosti 56 m² s terasou o ploše 10 m², který se nachází v rezidenční čtvrti Malý Háj v Praze, Dolních Měcholupech. K bytu je možno pronajmout také garážové parkovací stání, situované přímo u vchodu do garáží.
Byt se nachází v sedmém, nejvyšším nadzemním podlaží, a nabízí tak panoramatický výhled na Prahu, který nabízí málokterý byt v této lokalitě. V bytě je také komora, další úložný prostor je i ve velkorysých skříních na chodbě. Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči a pračka.
Bytový dům je novostavba z roku 2018 ve velmi dobrém stavu. V domě je k dispozici výtah. Budova je vybavena moderním zabezpečením v podobě vstupu na čip a kamerového systému. Vytápění a ohřev vody jsou řešeny dálkově, což přispívá ke komfortnímu a bezstarostnému bydlení.
Rezidenční čtvrť Malý Háj se nachází ve velmi klidné části Prahy a nabízí kompletní občanskou vybavenost. Dopravní obslužnost je výborná – autobusová zastávka se nachází přímo u domu. Na nejbližší stanici metra (Depo Hostivař) se lze dostat z této zastávky autobusem č. 173 za 8 min. V okolí najdete kavárny, obchody, volně přístupnou venkovní posilovnu i vnitřní posilovnu, dětská hřiště a spoustu dalších služeb i možností pro pohodlný každodenní život. Pro klidné procházky či na inline brusle využijete cyklostezku k přírodní nádrži Slatina, na nákupy se můžete vydat do nedalekého Europarku či Fashion areny a denní obchůzky vyřídíte v Retail Parku Štěrboholy, kde je například Lidl, Penny, Action, Sinsay či Superzoo.
Tento byt představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají moderní, klidné a pohodlné nájemní bydlení v Praze s výbornou dostupností a širokou nabídkou služeb. Hledáme ohleduplné dlouhodobé nájemníky, kteří se k bytu i sousedům budou chovat s respektem. Byt je vhodný pro jednotlivce, pár i menší rodinku.
Cena a podmínky
Nájemné: 22 000 Kč / měsíc + poplatky
Garážové stání: 2 000 Kč/měsíc
Elektřina bude převedena na nájemníka
Vratná kauce: 50 000 Kč
Nastěhování možné v průběhu května. Přednost budou mít zájemci o garážové stání, kteří si jej pronajmou s bytem jako celek.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 18. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Číslo inzerátu | 1023093 |
| Úžitková plocha | 56 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozícia | 2+kk |
| Poschodie | 7. poschodie z 7 |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 392,86 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Garáž | |
| Terasa 10 m² |
| Výťah |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.