Predaj bytu 1+kk • 33 m² bez realitkySevastopolská, Praha - Vršovice
Nabízím k prodeji byt 1+kk o velikosti 33 m² v osobním vlastnictví, vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak i jako investice.
Byt se nachází ve 2. patře domu v dobrém stavu.
Byt je před rekonstrukcí, což umožňuje úpravy dle vlastních představ.
Možnosti prodeje:
1) prodej 100% obchodního podílu ve společnosti s.r.o., která vlastní daný byt, za cenu 5 190 000 Kč
2) přímý prodej bytu za cenu 6 490 000 Kč
Byt se nachází v lokalitě s výbornou dostupností a kompletní občanskou vybaveností.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 31. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Číslo inzerátu | 1022657 |
| PENB | G - Mimoriadne nehospodárne |
| Úžitková plocha | 33 m² |
| Stav | Pred rekonštrukciou |
|---|---|
| Dispozícia | 1+kk |
| Poschodie | 2. poschodie z 3 |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Rušná oblasť |
| Cena za jednotku | 196 666,67 CZK / m2 |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.