Prenájom bytu 3+1 • 134 m² bez realitkyNa Líše, Praha - Michle
Nový
Na Líše, Praha - MichleČiastočne vybavené • ParkovanieVyžaduje sa overenie bezdlžnostiMesačné nájomné39 000 CZK
+ Poplatky za služby4 000 CZK
+ Poplatky za energie2 000 CZK
+ Vratná kaucia80 000 CZK
Pronájmu komfortní nový byt 3+1 134 metru v půdní vestavbě s výhledem na Prahu, velmi světlí, možné využit i komerčně na pš. Jako ateliér v klidně výlove čtvrti v Praze 4 Michli v blízkosti metra C s přilehlou zahradou k dispozici. Nevihodou je 3 patro bez výtahu. Preferuji dlouhodobý nájem rodině bez psa. Cena 39000 Kč/mes, kauce 80000 tis
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 17. 3. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Číslo inzerátu | 1002309 |
| Úžitková plocha | 134 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Poschodie | 3. poschodie z 3 |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 291,04 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Vzdialenosť k:
Mesačné nájomné39 000 CZK
+ Poplatky za služby4 000 CZK
+ Poplatky za energie2 000 CZK
+ Vratná kaucia80 000 CZK

Prenájom bytuU Smaltovny, Praha - Holešovice- 4+1
- 139 m²
45 000 CZK + 9 500 CZK49 000 CZK
Ušetríte 4 000 CZK

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.