Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Bádensko-Wurttembersko • Landkreis Esslingen
(10 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuWilhelmstr. 55, , Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 160 m²
- 299 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
739 500 €(4 622 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 159 m²
- 303 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
775 000 €(4 874 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 6+1
- 154 m²
- 450 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
845 000 €(5 487 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 230 m²
- 459 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
980 000 €(4 261 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 5+1
- 123 m²
- 260 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
599 500 €(4 874 € / m²)
Predaj domu, Bádensko-Wurttembersko
- 464 m²
- 327 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
579 000 €(1 248 € / m²)
Predaj domuAm Leurenberg 18, , Bádensko-Wurttembersko
- 7+1
- 192 m²
- 145 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
500 000 €(2 604 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov