Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj2+kk

(298 nehnuteľností)

Predaj bytuČeskomoravská, Praha - Libeň

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 2,7 m² • Terasa 11,4 m²

9 590 000 CZK(191 800 CZK / m²)

Predaj bytuStrakošová, Praha - Pitkovice

• 2+kk
  • 49 m²

MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Terasa 31 m²

9 490 000 CZK(193 673 CZK / m²)

Predaj bytu, Bavorsko

• 2+kk
  • 70 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah

289 000 €(4 129 € / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuU Lipové aleje, Praha - Dubeč

• 2+kk
  • 56 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 9 m² • Pivnica 3,28 m²

7 990 000 CZK(142 679 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuLeopoldova, Praha - Chodov

• 2+kk
  • 43 m²

Novostavba • Výťah • Garáž • Balkón 6,53 m²

7 946 605 CZK(184 805 CZK / m²)