Zobraziť mapu
Byty na predaj • 2+kk
(298 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuZáhřebská, Praha - Vinohrady
- 2+kk
- 49 m²
Novostavba • Výťah • Pivnica 2 m²
10 285 000 CZK(209 898 CZK / m²)
Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko
- 2+kk
- 64 m²
MHD 2 minúty pešo • Garáž
293 000 € + 331 €(4 578 € / m²)
Predaj bytuAdolph-Kolping-Str. 65, , Hesensko
- 2+kk
- 87 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž
335 000 € + 357 €(3 851 € / m²)
Predaj bytuLaudonova, Praha - Štěrboholy
- 2+kk
- 57 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5 m²
8 700 000 CZK(152 632 CZK / m²)
Predaj bytuJungmannova, Hradec Králové - Pražské Předměstí, Královéhradecký kraj
- 2+kk
- 50 m²
Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 6 m²
5 350 000 CZK(107 000 CZK / m²)
Predaj bytuVišňová, Moravany - Moravany u Brna, Jihomoravský kraj
- 2+kk
- 50 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 7,82 m² • Pivnica 1,91 m²
6 490 000 CZK(129 800 CZK / m²)
Predaj bytuGeschwister-Scholl-Platz Fürstenfeldbruck Fürstenfeldbruck Bayern 82256
- 2+kk
- 83 m²
MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž
495 000 € + 370 €(5 964 € / m²)
Predaj bytuMannheim Seckenheim Baden-Württemberg 68239
- 2+kk
- 86 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
319 000 € + 250 €(3 709 € / m²)
Predaj bytuU Jezera, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 45 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 2 m²
6 690 000 CZK(148 667 CZK / m²)
Predaj bytuMakovského, Praha - Řepy
- 2+kk
- 49 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 7 m²
6 699 990 CZK(136 734 CZK / m²)
Predaj bytuPetržílkova, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 65 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie
7 990 000 CZK(122 923 CZK / m²)
Predaj bytuRosenweg 4, , Bádensko-Wurttembersko
- 2+kk
- 75 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
329 000 € + 295 €(4 387 € / m²)
Predaj bytuWeiden Weiden in der Oberpfalz Bayern 92637
- 2+kk
- 67 m²
MHD 1 minúta pešo
215 000 € + 266 €(3 209 € / m²)