Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj2+kk

(295 nehnuteľností)

Predaj bytu, Bavorsko

• 2+kk
  • 64 m²

MHD 1 minúta pešo • Parkovanie

269 000 €(4 203 € / m²)

Predaj bytuNa Rokytce, Praha - Libeň

• 2+kk
  • 50 m²

Výťah • Parkovanie • Balkón 1 m² • Pivnica 9 m²

9 700 000 CZK(194 000 CZK / m²)

Predaj bytuZakšínská, Praha - Střížkov

• 2+kk
  • 54 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Lodžia 3,8 m²

8 250 000 CZK(152 778 CZK / m²)

Predaj bytu, Bádensko-Wurttembersko

• 2+kk
  • 71 m²

MHD do minúty pešo • Výťah • Parkovanie

279 000 € + 400 €(3 930 € / m²)

Predaj bytuOsadní, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 51 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m²

9 100 000 CZK(178 431 CZK / m²)