Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.

Rýchlo a výhodne

Nájdite vysnívanú nehnuteľnosť

Na Bezrealitky môžete reagovať na unikátne inzeráty na predaj či prenájom a jednať priamo s majiteľmi cez našu komunikačnú platformu.

Vyhľadať ponuky

Od nového bývania vás delia 4 kroky

1. Nájdite nehnuteľnosť

Na nájdenie vašej vysnívanej nehnuteľnosti použite vyhľadávací formulár a filtre, ako napr. cena, vybavenie, lokalita a ďalšie. Vyhovujúce ponuky si môžete pridať do zoznamu Obľúbených. A ak nemáte dosť ponúk, vytvorte si Strážneho psa, ktorý vám nové ponuky postráži.

2. Dohovorte si prehliadku

Ak máte vybratú nehnuteľnosť, môžete kontaktovať majiteľa. Budete k tomu potrebovať registráciu a v prípade reakcie na prenájom aj náš Premium profil. Potom už vám nič nebráni dohovoriť si termín prehliadky a preskúmať nehnuteľnosť osobne.

3. Podpíšte zmluvu

Prehliadka prebehla a vy máte záujem? Skvelé! Pokiaľ idete do prenájmu, môžete požiadať majiteľa, aby vám nehnuteľnosť zarezervoval a pripravil pre vás Nájomnú zmluvu. Podpísať ju môžete aj online. Pokiaľ potrebujete vyriešiť financie, prečítajte si, ako získať hypotéku.

4. Môžete sa sťahovať

Vyriešili ste právne záležitosti? Výborne! Po odovzdaní nehnuteľnosti je čas si prepísať energie na seba. V rámci prenájmu samozrejme len v prípade, že sa tak dohovoríte s majiteľom.

Ste pripravení nájsť svoju nehnuteľnosť?

Prečo s Bezrealitky?


Ušetríte veľa peňazí

Provízia za prenájom bytu v Bratislave je priemerne 700 €. Aby sme vám pomohli nájsť bývanie lacnejšie, ponúkame Premium profil s mnohými výhodami iba za 13 €. Vy tak môžete okamžite reagovať na všetky inzeráty bez provízie.

Komunikujete s priamymi majiteľmi

Vzhľadom na to, že na Bezrealitky jednáte s priamymi majiteľmi, komunikácia je rýchlejšia, konkrétnejšia, a navyše nehradíte províziu realitnej kancelárii.

Reagujete na unikátne inzeráty

Na Bezrealitky nájdete unikátne inzeráty bez provízie a priamo od majiteľov, vďaka čomu sa ponuka na Bezrealitky výrazne líši od iných inzertných portálov.

S čím vám ešte pomôžeme

Dostaneme vás ako prvých k práve pridaným inzerátom.

Občas sa nás pýtate

Majiteľa je možné kontaktovať len s registráciou a zakúpeným Premium profilom. Premium profil má množstvo výhod, vďaka ktorým nájdete nehnuteľnosť rýchlejšie.
Majiteľ má 3 dni na reakciu na správy od záujemcov. Ak sa vám majiteľ po uplynutí tejto lehoty stále neozýva, nahláste nám to prostredníctvom tlačidla "Nahlásiť užívateľa" v konverzácii s majiteľom. My správu majiteľovi pripomenieme.
Také inzeráty nám môžete nahlásiť na e-mail info@bezrealitky.sk a my inzerát a vlastníctvo overíme.