
Predaj domu 5+1 • 90 m² bez realitkyHaslacher Str. 166 Freiburg Weingarten Baden-Württemberg 79115
Tento rodinný dom, ktorý potrebuje rekonštrukciu, s približne 90 m² obytného priestoru, ponúka zriedkavú príležitosť pre kreatívne mysle a investorov. Dom stojí na pozemku o rozlohe 560 m² (nie je pozemok s dedičným nájomom) a predáva sa v súčasnom stave. Predávajúci plánuje ešte vyprázdniť inventár.
Osobitne atraktívne: Pri energetických rekonštrukciách – napr. izolácia, nová vykurovacia technika alebo okná – existujú rozsiahle možnosti dotácií cez KfW a BAFA (energetická trieda H).
Pozemok sa nachádza v oblasti bez územného plánu, čo otvára dodatočné možnosti pre ďalšie úpravy. Je možné napríklad vybudovať prístavbu kúpeľne v prízemí alebo dokonca ďalšiu budovu v zadnej časti pozemku. Mesto Freiburg ponúka poradenstvo prostredníctvom poradenského centra Bauen (BZB).
Nehnuteľnosť sa nachádza na Haslacher Straße č. 166, len približne 2,4 km od hlavnej železničnej stanice vo Freiburgu. Autobusová zastávka aj rýchla cyklistická cesta sú v bezprostrednej blízkosti.
Pozemok (parcelné číslo 6749) má rozlohu 560 m². Očakáva sa, že – podobne ako pri susedných pozemkoch – bude približne 30 m² časti pozemku prevedených na mesto pre „širší chodník“. Príslušné právo je zapísané v katastri nehnuteľností.
Dom pochádza z roku 1924. Bohužiaľ, originálne plány nie sú k dispozícii – odporúča sa geodetické zmeranie (napr. pomocou techniky skenovania vnútorných priestorov).
Garáž je tiež súčasťou ponuky.
Zprostredkovanie pre kupujúcich prebieha bez provízie spoločnosťou Matthias Müller Immobilien v mene vlastníkov.
V prípade záujmu si prosím dohodnite termín obhliadky – najlepšie písomnou žiadosťou cez online portál. Uveďte prosím svoje celé meno, mobilné číslo a e-mailovú adresu.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 5+1 |
| PENB | G - Mimoriadne nehospodárne |
| Plocha pozemku | 530 m² |
| Stav | Pred rekonštrukciou |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 985175 |
| Úžitková plocha | 90 m² |
| Cena za jednotku | 7 667 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Garáž |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.






















