Prenájom domu 3+1 • 101 m² bez realitky, Dolné Sasko
, Dolné SaskoMHD 8minút pešo • ParkovanieAKO NOVÉ! ROK VÝSTAVBY 2024!
K dispozícii od 01.04.2026!
Tešte sa na moderný dvojdom v Hemmoor.
Pri tomto novostavbe boli použité výhradne kvalitné a najmodernejšie stavebné materiály. Dom je vykurovaný vzduchovým tepelným čerpadlom, čím sú aj naďalej splnené požiadavky zákona o energetike budov. Decentralizovaný ventilačný systém navyše zabezpečuje pravidelnú výmenu vzduchu. Kvalitné dlaždice, podlahové kúrenie a ochrana pred slnkom prostredníctvom elektrických roliet dokonale dopĺňajú tento objekt.
Obytná plocha je približne 101 m².
V prízemí vás privíta otvorený obývací, jedálenský a kuchynský priestor (s vybavenou kuchyňou), ktorý neprestáva uspokojovať všetky potreby. Z obývačky sa dostanete na terasu a do záhrady.
V prízemí sa nachádza aj hosťovská toaleta a práčovňa/technická miestnosť.
Cez otvorené drevené schody sa dostanete do poschodia s detskou izbou, spálňou a šatníkom! K dispozícii je aj malý úložný priestor.
V poschodí sa taktiež nachádza veľká kúpeľňa s prirodzeným denným svetlom (toaleta vrátane sprchy). Inštalácia schodového výťahu je bez problémov možná, keďže už boli vykonané potrebné prípravné opatrenia.
V exteriéri máte k dispozícii 2 parkovacie miesta (jedno vonkajšie a druhé v carporte so skladišťom na náradie).
Priľahlá trávnatá plocha je automaticky udržiavaná robotickou kosačkou.
Okrem toho sú dverá obývačky a spálne vybavené proti hmyzu.
Energetický posudok (potrebový preukaz) je k dispozícii na nahlédnutie.
Mesto Hemmoor sa nachádza centrálne v Elbe-Weser trojuholníku a vyznačuje sa výnimočnou infraštruktúrou.
Objekt leží len niekoľko minút chôdze od jedného z najobľúbenejších rekreačných jazier v regióne, Kreidesee.
Obchody s potravinami a maloobchodné prevádzky sú dostupné za pár minút.
Lekárne, špecializovaní lekári, školy, nákupné centrá, materská škola, bazén, železničné spojenie (tarif HVV) a ďalšie zariadenia sú tiež v blízkom okolí.
Z Hemmoor sa dá pohodlne navštíviť Stade, Hamburg, Cuxhaven cez štátne cesty alebo vlakom.
Možnosti na výlety sú tiež vynikajúce.
Či už ide o vodné lyžiarne, zoologickú záhradu, zábavný park a podobne, krátky výlet k severonemeckému ústiu Elby do Otterndorfu je tiež ľahko uskutočniteľný.
Užite si túto fantastickú lokalitu.
• Ako nové
• Masívna konštrukcia
• Trojsklovové zasklenie
• Podlahové kúrenie
• Ventilačný systém
• Vzduchové tepelné čerpadlo
• Veľmi nízke prevádzkové náklady
• Kvalitné dlaždice v celom dome
• Vonkajší vodovodný kohútik (mrazuvzdorný)
• Veľký obytný priestor
• Hosťovská izba prípadne detská izba
• Slnivá záhrada s terasou
• Ochrana proti hmyzu v obývačke a spálni
• Elektrické rolety
• Carport
• Robotická kosačka
Vezmite prosím na vedomie, že podrobnejšie informácie sú dostupné na požiadanie. Prehliadky sa uskutočňujú výhradne po predchádzajúcej bonitnej kontrole.
Prvý kontakt, prosím, realizujte e-mailom s nasledujúcim obsahom:
- Vaše meno
- Vaše telefónne číslo/e-mail
- Koľko osôb sa chce nastiahnuť
- Vaša aktuálna činnosť (radi aj dôchodcovia)
- Váš čistý rodinný príjem
Platbu prostredníctvom úradu práce nie je možné zabezpečiť.
Domáce zvieratá nie sú vítané.
Pán Steffens vás následne bezodkladne kontaktuje e-mailom alebo telefonicky.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Veľmi dobrý |
| Číslo inzerátu | 984644 |
| Plocha pozemku | 597 m² |
| Cena za jednotku | 12 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 4. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Úžitková plocha | 101 m² |
| Celkové poschodia | 2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Parkovanie | |
| Terasa |
| MHD 8 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.





