
Prenájom bytu 2+1 • 75 m² bez realitkyAlbrecht-Dürer-Straße 181, , Bavorsko
Albrecht-Dürer-Straße 181, , BavorskoMHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Garដarmantný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v podzemnej garáži v Höchberg
Adresa: Albrecht-Dürer-Straße, Höchberg
Obytná plocha: cca 75 m²
Izby: 2
Poschodie: 1. nadzemné poschodie
Popis:
Tento moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt očaruje svetlou, priateľskou atmosférou a praktickým rozložením priestorov. Zo priestranných spální získate prístup na otvorený, ale krytý balkón – ideálny na pokojnú relaxáciu vonku.
Byt je vybavený vstavanou kuchyňou a je plne zariadený, takže sa môžete ihneď nasťahovať. Parkovacie miesto v podzemnej garáži ponúka bezpečný komfort pre vaše vozidlo. Už žiadne odlupovanie ľadu v zime alebo behanie cez dážď až do domu.
Prehľad vybavenia:
2 izby, cca 75 m² obytnej plochy, otvorený, krytý balkón, kompletne zariadený a pripravený na nasťahovanie, moderná vstavaná kuchyňa, podzemná garáž / parkovacie miesto vrátane, na 1. nadzemnom poschodí.
Lokalita:
Byt sa nachádza v pokojnej, avšak centrálnej lokalite v Höchberg. Obchody, verejná doprava a školy sú dostupné v priebehu niekoľkých minút, pričom zároveň máte na dosah blízkosť prírody aj mesta Würzburg.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Poschodie | 1. poschodie |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 15 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 2. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 980576 |
| Úžitková plocha | 75 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Pivnica | |
| Výťah | |
| MHD 1 minúta pešo |
| Bezbariérový prístup | |
| Garáž | |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.












