
Predaj domu • 210 m² bez realitkyRingstr., 9, , Bádensko-Wurttembersko
Samostatne stojaci rodinný dom s apartmánom za 709 000 € - 210 m² - 8 izieb v Remshalden-Geradstetten na predaj.
Apartmán pozostáva z 2,5 izby a 68 m² obytných priestorov, vybavený kúpeľňou, samostatnou toaletou, terasou, pergolou a malou záhradou.
Hlavný byt pozostáva z 5,5 izby a 149 m² obytných priestorov. Je rozdelený na prízemie s 115 m², kde sa nachádza kúpeľňa, samostatná toaleta, zimná záhrada s krbom, obývacia izba s pekným výklenkom a krbom, jedáleň, spálňa so šatníkom. Do zimnej záhrady vedie vstup cez obývaciu izbu a šatník, zatiaľ čo prístup do záhrady je možný cez zimnú záhradu a spálňu.
Nádherná záhrada ponúka bazén, záhradný rybník, záhradnú chatku a gril.
Obývacia izba, spálňa aj zimná záhrada sú klimatizované.
Horné poschodie o rozlohe 34 m² obsahuje 2 izby, kúpeľňu so sprchou a toaletou.
Podzemné podlažie zahŕňa tehlovú pivnicu, pivnicu, vykurovaciu miestnosť vrátane práčovne, spoločenskú miestnosť (využívanú ako sklad) a toaletu.
K dispozícii je dvojgaráž (umiestnená po sebe) a parkovacie miesto.
Rodinný dom sa nachádza na okraji mesta na miernom vyvýšení s nádherným výhľadom na vinice. Máte aj prístup k S-Bahn, 2 supermarkety sú vzdialené len 7 minút chôdze a lekáreň je tiež dostupná pešo.
Modernizovaný, zrekonštruovaný v roku 2016.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 975762 |
| Plocha pozemku | 480 m² |
| Cena za jednotku | 3 376 € / m2 |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Úžitková plocha | 210 m² |
| Celkové poschodia | 3 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica | |
| Parkovanie | |
| Terasa |
| Garáž | |
| MHD 6 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.



























