
Inzerát už nie je v ponuke
Predaj domu • 451 m² bez realitky, Hesensko
, HesenskoMHD 1 minúta pešoBytový dom postavený v roku 1971 s obchodnou plochou sa nachádza v najlepšej polohe Usingenu a je centrálne situovaný. Dom pozostáva z troch bytov a jednej obchodnej plochy v dolnej časti. Byty sú rozmiestnené na rôznych poschodiach prostredníctvom centrálneho schodiska.
Všetky jednotky sú prenajaté. Ročný čistý nájom činí 50 000 € a prináša výnos 6,4 %.
Usingen je mesto v okrese Hochtaunuskreis v Hesensku, Nemecko. Mesto ponúka dobré spojenie s okolitými mestami, ako sú Frankfurts nad Mohanom a Bad Homburg. Samotný Usingen má historické staré mesto s pôvabnými domami s tradičnou konštrukciou, malými obchodíkmi a útulnými kaviarňami. Poloha Usingenu je preto atraktívna pre milovníkov prírody aj pre mestských obyvateľov, pretože spája pokoj prírody s blízkosťou mestských vymožeností.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| PENB | G - Mimoriadne nehospodárne |
| Plocha pozemku | 152 m² |
| Cena za jednotku | 1 705 € / m2 |
| Dostupné od | 15. 12. 2025 |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 965025 |
| Úžitková plocha | 451 m² |
| Celkové poschodia | 3 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 1 minúta pešo |
| Pivnica |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.

