Inzerát už nie je v ponuke
Predaj domu 7+1 • 170 m² bez realitky, Hesensko
, HesenskoMHD 2 minúty pešo • ParkovanieTáto trojposchodová, zmodernizovaná dvojdomov ponúka s 7 izbami, rozdelenými na hlavnú bydlisko s 5 izbami a samostatný záložný byt s 2 izbami, veľa priestoru na usporiadanie. Dom bol postavený v roku 1956, v roku 1966 rozšírený o prístavbu a počas rokov bol neustále modernizovaný.
Posledné veľké modernizácie prebehli v roku 2015: obnova vodovodných, kanalizačných a elektrických inštalácií, ako aj v roku 2022 prechod kúrenia na drevené pelety / vzduchové tepelné čerpadlo. Okrem toho bol dom vybavený klimatizačnými jednotkami v 5 izbách. Solarový termálny systém, zariadenie na zmäkčovanie vody, stanica čerstvej vody ako aj balkónové elektrárne pre oba byty boli počas rokov taktiež nainštalované.
Malá kamenná záhrada a obe terasy ponúkajú oddych pri minimálnej údržbe.
Budova má úplne podzemné podlažie, ktoré poskytuje množstvo úložného priestoru.
Nainštalovaný kamerový systém zaisťuje dodatočnú bezpečnosť.
Energetický preukaz a preukaz spotreby majú aktuálnu verziu.
Griesheim je malomesto so všetkými možnosťami občianskeho vybavenia. Rôzne možnosti nákupov a lekári sú dostupní pešo, na bicykli alebo kolobežke.
Športovacie a rekreačné možnosti sú v blízkosti.
Stanica vlaku je dosiahnuteľná za pár minút a má dobré spojenie na diaľnice BAB 5 a 67.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Číslo inzerátu | 963237 |
| Úžitková plocha | 170 m² |
| Celkové poschodia | 3 |
| Dostupné od | 16. 12. 2025 |
|---|---|
| Dispozícia | 7+1 |
| PENB | C - Hospodárne |
| Plocha pozemku | 212 m² |
| Cena za jednotku | 3 235 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie | |
| Terasa |
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.