
Inzerát už nie je v ponuke
Predaj bytu 2+1 • 50 m² bez realitkyMünsterstraße 10 Mainz Mainz Rheinland-Pfalz 55116
Münsterstraße 10 Mainz Mainz Rheinland-Pfalz 55116MHD 3 minúty pešo • Výťah • GarážTáto príťažlivá nehnuteľnosť predstavuje zrekonštruovaný byt, ktorý sa nachádza vo štvrtej nadzemnej podlahe. Krásny byt ponúka veľa priestoru pre osobný rozvoj. V byte je k dispozícii vstavaná kuchyňa a nový kvalitný nábytok. Pomocou štýlového výťahu sa pohodlne a bez bariér dostanete na príslušné poschodie.
Byt sa nachádza v dome postavenom v roku 1980 a je vykurovaný centrálnym kúrením. K dispozícii je aktuálny energetický preukaz. Príslušný balkón môžete slnečnými dňami využiť ako druhý obývací priestor.
Okrem nového nábytku, predinštalovanej vstavané kuchyne a úložného priestoru v pivnici, byt ponúka aj ďalší skladový priestor na rovnakom poschodí. Vďaka predinštalovanej vstavané kuchyni, vlastnému parkovaciemu miestu a úložnému priestoru v príslušnej pivnici — skladovému priestoru na rovnakom poschodí — váš byt ponúka výrazný komfort.
Byt je momentálne prenajatý za mesačný nájom vo výške 1.125,00 €. Nehnuteľnosť môže byť prevzatá priamo od majiteľa bez provízie. Je tiež možný nákup parkovacieho miesta pre vozidlo v podzemnej garáži ako voliteľná možnosť; toto miesto však zatiaľ nie je zahrnuté v kúpnej cene. Kúpna cena predstavuje 15.000,00 € bez provízie. Príjmy z prenájmu v dome aktuálne dosahujú 840,00 € ročne.
POZOR: Toto parkovacie miesto pre vozidlo je možné zakúpiť iba ako doplnok k bytu, nie samostatne.
Nehnuteľnosť sa nachádza v mimoriadne centrálnej polohe v historickom centre Michaelsa (Mainz). Pešo máte dostupných lekárov, reštaurácie, pekárne, kaviarne a dve nákupné centrá. Okrem toho sú pešo dostupná aj vlaková stanica, univerzitná klinika a príjemné parky pre relaxáciu.
Kompletné vysoko kvalitné zariadenie vrátane nábytku je zahrnuté v kúpnej cene, rovnako aj nové dvojsklené okná a kuchyňa. Podlahy a steny boli zrekonštruované s použitím najjemnej omietky. Nábytok bol zakúpený novo v apríli 2021.
Obývateľná plocha činí 47,89 m². Pivničný skladový priestor sa nachádza na rovnakom poschodí ako váš byt. K dispozícii je aj práčovňa. Kúpeľňa s vaňou, ktorá nebola rekonštruovaná, je v dobrom stave. Samostatná obytná kuchyňa ponúka Boxspring posteľ, sofa, závesy a drobný nábytok.
Byt sa nachádza v najlepšej lokalite mainzského starého mesta v blízkosti Schillerplatz. Podlaha je vybavená laminátom a dlažbou.
Ďalšie vybavenie: balkón, pivnica, výťah, sprchové kúpeľňu, vstavaná kuchyňa a bezbariérový prístup.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Poschodie | 4. poschodie z 8 |
| PENB | F - veľmi nehospodárne |
| Cena za jednotku | 4 780 € / m2 |
| Dostupné od | 15. 12. 2025 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 961570 |
| Úžitková plocha | 50 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Pivnica | |
| Výťah |
| Bezbariérový prístup | |
| Garáž | |
| MHD 3 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.


