Prenájom bytu 2+kk • 53 m² bez realitkySvitákova, Praha - Stodůlky
Nabízíme k pronájmu moderní byt 2+kk s balkonem a východní orientací o celkové rozloze 53 m² (obytná plocha 49,2 m²), situovaný ve 3. nadzemním podlaží sedmipodlažního domu v atraktivní lokalitě Prahy 5 – Stodůlky (Britská čtvrť). Dům byl kolaudován v roce 2013.
Byt je čerstvě vymalovaný a nabízí vysoký standard vybavení:
• Podlahy: kombinace dlažby a plovoucí podlahy
• Interiérové dveře s obložkovými zárubněmi
• Kuchyňská linka včetně spotřebičů (horkovzdušná trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, myčka a kombinovaná lednice)
• Dvě vestavěné skříně
• Stěrkované stěny s novou výmalbou
• Koupelna s akrylátovou vanou, závěsným WC Geberit, umyvadlem, přípojkou na pračku a topným žebříkem
• Komora přímo v bytě
V bytě je zavedena přípojka k internetu (Vodafone, T-Mobile).
Cena pronájmu činí 24.000 Kč měsíčně + záloha na služby 4.500 Kč + elektroměr + internet. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Veškerá občanská vybavenost je v místě, zastávka metra linky B je vzdálena jen několik minut chůze od domu. Parkování je možné před domem bez parkovacích zón, po domluvě lze zajistit parkovací stání pro jedno auto v domě.
Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte mě kontaktovat.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | 10 - 30 rokov |
|---|---|
| Stav | Novostavba |
| Dispozícia | 2+kk |
| Poschodie | 3. poschodie z 7 |
| Vykurovanie | Ústredné |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 452,83 CZK / m2 |
| Dostupné od | 15. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Nevybavené |
| Prevedenie | Štandardné |
| Číslo inzerátu | 905344 |
| PENB | C - Hospodárne |
| Úžitková plocha | 53 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón 3,8 m² | |
| Výťah |
| Bezbariérový prístup | |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuU Elektrárny, Vrané nad Vltavou - Vrané nad Vltavou, Středočeský kraj- 2+kk
- 58 m²
22 000 CZK + 5 250 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.