Prenájom garáže • 13 m² bez realitkyPraha - Modřany
Nový
Praha - ModřanyGarážVyžaduje sa overenie bezdlžnostiMesačné nájomné1 740 CZK
+ Vratná kaucia5 000 CZK
Nabízím k pronájmu parkovací stání v moderním rezidenčním projektu Zahálka. Jedná se o parkovací stání v 2. podzemním podlaží v budově A.
Cena 1740 Kč/měsíc (včetně poplatků)
Parkovací stání bude dostupné od června 2026.
Pro více informací či domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 17. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Číslo inzerátu | 882336 |
| Poloha nehnuteľnosti | Samostatný |
| Plocha garáže | 13 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Vybavené | Nevybavené |
| PENB | B - Veľmi úsporné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 133,85 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Garáž |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Vzdialenosť k:
Mesačné nájomné1 740 CZK
+ Vratná kaucia5 000 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.