Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.

Inzerát už nie je v ponuke

Prenájom bytu 2-izbový • 50 m² bez realitkyNové Mesto - Nové Mesto, Bratislavský kraj

Nové Mesto - Nové Mesto, Bratislavský krajMHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 10,6 m²
Mesačné nájomné1 000 €

+ Vratná kauce2 000 €


Ponúkam do prenájmu nový, plne zariadený 2-izbový byt v novostavbe Guthaus na Račianskej Ulici oproti Mladej Garde. Byt je vhodný hlavne pre mladé páry bez alebo s jedným dieťaťom. Byt je nový a nájomník by teda bol jeho prvým obyvateľom.

Dvoj-izbový byt má rozlohu 49m2 (vstupná hala, kúpeľňa, spálňa a obývačka spojená s kuchyňou) a patrí k nemu loggia o rozmere 10,6m2, oddelená veľkými balkónovými trojsklennými dverami a oknami (vid foto). Byt sa nachádza na zvýšenom prvom poschodí a je orientovaný na západ, máte z neho nádherný výhľad na televíznu vežu, Malé Karpaty a Kamzík.

Byt je úplne nový a zariadený, vrátane vysoko kvalitnej rozsiahlej novej kuchyne so všetkými spotrebičmi (chladnička, rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, elektrická varná doska), ako aj vstavanou práčkou umiestnenou v kuchyni. Byt je takisto plne vybavený potrebným nábytkom. Stačí si len prebrať kľúč a môžete bývať.

Byt je energetickej triedy A0 a je vybavený vysoko efektívnym stropným chladením a kúrením.

Projekt Guthaus má výbornú dostupnosť, Hlavná vlaková stanica je vzdialená cca 10 minút (vlak plus električka), zo zastávky Mladá Garda je taktiež výborná dostupnosť do centra mesta autobusovým a električkovým spojením (10 – 15 min v závislosti od premávky) a zo zastávky Bratislava Vinohrady ste doma v priebehu 4 min.

V okolí bytu sa nachádza nadštardná občianska vybavenosť, vrátane školy, škôlky, gymnázia a potravín (Lidl priamo pred domom). Lekáreň a kaviareň sa nachádzajú priamo v komplexe Guthaus. Projekt je takisto situovaný v krátkej vzdialenosti k nemocnici Kramáre a obchodného centra Vivo. Rovnako je komplex Guthaus vybavený moderným detským ihriskom, stojiskom na bicykle a vonkajším športoviskom pre rezidentov. Objekt je 24-hodín denne strážený súkromnou strážnou službou, ktorá sídli rovno pod bytom, a je zahrnutá v cene nájmu.

Mesačný nájom vo výške 1000EUR (800EUR nájom, 200EUR energie) na mesiac zahŕňa všetky náklady na réžiu bytu, vrátane využívania kobky (ktorá je na umiestnena na rovnakom poschodí ako byt). Nezahŕňa internet. Parkovacie miesto je možné si prenajať za 75EUR na mesiac (možnosť prenajatia dvoch parkovacích miest)

Parametre nehnuteľnosti

Číslo inzerátu802714
Dispozícia2-izbový
Dostupné od15. 9. 2023
Podlažie1
PENBA
Plocha50
VybavenéVybavené
StavNovostavba
Typ budovyNízkoenergetická

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Balkón 10,6 m²
Garáž
Výťah
MHD 1 minúta pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDMladá garda
🚶 112 m (1 min)
PoštaBratislava 33
🚶 610 m (7 min)
ObchodLidl
🚶 88 m (1 min)
BankaTatra banka
🚶 193 m (2 min)
ReštauráciaPizzeria Apetito
🚶 479 m (6 min)
LekáreňMarta
🚶 558 m (7 min)
ŠkolaBlok H
🚶 169 m (2 min)
Materská školaMaterská škola - Teplická
🚶 794 m (10 min)
Športovisko
🚶 438 m (5 min)
IhriskoDetské ihrisko Teplická 19
🚶 481 m (6 min)

Vzdialenosť k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.