Zdá sa, že došlo k problému s pripojením alebo na serveri dochádza k údržbe. Funkcia webu môže byť obmedzená.

Inzerát už nie je v ponuke

Podobné ponuky ako táto nehnuteľnosť

  • Prenájom
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk, 3-izbový, 4-izbový

Zobraziť všetky ponuky

Prenájom bytu 3-izbový • 60 m² bez realitkyRužinov - Trnávka, Bratislavský kraj

Ružinov - Trnávka, Bratislavský krajMHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 2 m²
Mesačné nájomné820 €

+ Poplatky za služby70 €
+ Poplatky za energie190 €


V Novostavbe Moruše prenajmeme útulný úplne nový 3-izbový byt. Byt je vkusne jednoducho zariadený a ešte nebol obývaný. Cez priestrannú chodbu prechádzate popri spálni a izbe, ktorá môže byť zariadená ako pracovňa /alebo podľa potreby nájomíkov/ do priestrannej kuchyne spojenej s obývačkou. Kuchyňa je štandardne vybavená myčkou, chladničkou, mrazničkou, rúrou a základným vybavením kuchynských riadov. V kúpelni je k dispozícii práčka a WC je samostatné. Byt má 60 m2 a balkón 2 m2. V byte je zapojený internet a TV. K bytu patrí aj parkovacie státie. Novostavba Moruše má výborné napojenie na diaľnicu. V blízkosti /5 min autom/ sa nachádza obchodné stredisko Avion, Ikea, Hornbach, Sconto, reštaurácie, Zlaté Piesky, služby, detské ihriská aj s opekacím priestorom, fitness centrum, letisko. Potraviny su vzdialené 50 m a zástavka autobusu sa nachádza 2 min od vchodu domu. Moruše majú pripravenú aj zónu na stretávanie sa susedov a komunitné záhrady.

Cena za prenájom je 820 EUR s internetom + energie / 190 EUR/ + parkovacie miesto /70 EUR/

We are renting a cozy brand new 3-room apartment in Novostavba Moruše. The apartment is tastefully and simply furnished and has not yet been inhabited. Through a spacious corridor, you pass by a bedroom and a room that can be furnished as a study /or according to the needs of the tenants/ to a spacious kitchen connected to the living room. The kitchen is standardly equipped with a dishwasher, cooker, freezer, oven and basic kitchen utensils. There is a washing machine in the bathroom and the toilet is separate. The apartment has 60 m2 and a balcony of 2 m2. Internet and TV are connected in the apartment. The apartment also includes a parking space. The new Moruše building has an excellent connection to the highway. In the vicinity /5 min by car/ there is a shopping center Avion, Ikea, Hornbach, Sconto, restaurants, Zlaté Piesky, services, children's playgrounds with grilling area, fitness center, airport. Groceries are 50 m away and the bus stop is 2 minutes from the entrance of the house. Mulberries also have a zone for meeting neighbors and community gardens.

The rental price is EUR 1150 and includes: energy + internet + TV + parking space.

Parametre nehnuteľnosti

Číslo inzerátu797841
Dispozícia3-izbový
Dostupné od16. 8. 2023
Podlažie2
PENBG
Plocha60
VybavenéVybavené
StavNovostavba
Typ budovyPanel

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Balkón 2 m²
Parkovanie
MHD 2 minúty pešo
Bezbariérový přístup
Výťah

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHD
🚶 187 m (2 min)
PoštaBratislava 216
🚘 1 560 m (5 min)
ObchodPotraviny Delia
🚶 764 m (9 min)
BankamBank
🚘 1 484 m (5 min)
Reštauráciaeat & fly!
🚶 718 m (9 min)
LekáreňDr. Max
🚶 720 m (9 min)
ŠkolaStredná odborná škola technológií a remesiel
🚘 1 782 m (4 min)
Materská školaŠkôlka Vilka
🚶 175 m (2 min)
ŠportoviskoAircraft Sport House
🚶 586 m (7 min)
IhriskoKids House
🚶 586 m (7 min)

Vzdialenosť k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.