Prenájom bytu 1+1 • 32 m² bez realitkyStaňkova, Brno - Ponava, Jihomoravský kraj
Nový
Staňkova, Brno - Ponava, Jihomoravský krajParkovanie • Lodžia 3 m²Mesačné nájomné13 000 CZK
+ Poplatky za služby2 800 CZK
Pronajmu byt v Brně na ulici Staňkova o velikosti 1+1 ve 4.NP bez výtahu o celkové ploše 32 m2.
Dispozice : pokoj 15 m2, kuchyň 9m2, chodba 3 m2 koupelna a WC 4m2, sklep 1m2, lodžie 3 m2.
Možnost venkovního parkovacího stání ve vnitrobloku za závorou.
Cena nájmu 13 000,- Kč + zálohy na služby 2800,- Kč (vodné, stočné, teplo, úklid společných prostor, elektřina). Vratná kauce 10 000 Kč.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | 10 - 30 rokov |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Nevybavené |
| Číslo inzerátu | 313642 |
| PENB | G - Mimoriadne nehospodárne |
| Úžitková plocha | 32 m² |
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 1+1 |
| Poschodie | 4. poschodie |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 406,25 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie |
| Lodžia 3 m² | |
| Domáci miláčikovia vítaní |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Vzdialenosť k:
Mesačné nájomné13 000 CZK
+ Poplatky za služby2 800 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.