Prenájom bytuReissigova, Brno - Ponava, Jihomoravský kraj
- 1+kk
- 36 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 2 m²
16 800 CZK + 3 799 CZK(467 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 nehnuteľnosti)
Parkovanie • Garáž • Terasa 63 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5 m² • Pivnica 2 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 4,5 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov