
Prenájom bytu 2+1 • 50 m² bez realitkyLutherstraße 23, , Sasko
Lutherstraße 23, , SaskoMHD 3 minúty pešoNehnuteľnosť bola v roku 1996 kompletne zrekonštruovaná. Byt nedávno prešiel peknou modernizáciou a bol prestavaný od základov.
Byt sa nachádza v druhom poschodí (bez výťahu) na pokojnej ulici, ktorá je vyhradená pre obytné parkovanie a tak vždy poskytuje príjemnú možnosť parkovania pre obyvateľov. Balkóny domu boli nedávno zrekonštruované.
Osobitosti:
- Kúpeľňa s vaňou a zahrnutou práčkou
- Podlahy z kvalitného masívneho dreva v celom byte
- Skvelá vstavaná kuchyňa vrátane Siemens rúry, AEG varnej dosky, chladničky a Siemens umývačky riadu
- Káblové pripojenie s rýchlosťou 1000 Mbit/s, optické vlákno je možné už predobjednať
- Výhodný parkovací preukaz pre obyvateľov, napriek vynikajúcej polohe v centre mesta
Vitajte na Lutherstraße, pokojnej ulici v tesnej blízkosti centra. Neďaleko Námestia priateľstva národov je to len krátka prechádzka do centra Zwickaua.
- Byt sa nachádza v druhom poschodí domu
- Byt ponúka 50 štvorcových metrov obytného priestoru a vďaka šikmym plochám priestrannú spálňu
- Skvelý balkón a pekný výhľad
Teším sa na vaše dopyty :-)
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Veľmi dobrý |
| Poschodie | 2. poschodie z 3 |
| Úžitková plocha | 50 m² |
| Dostupné od | 1. 10. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1053112 |
| Cena za jednotku | 10,40 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 3 minúty pešo |
| Pivnica |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.


























