
Prenájom bytu 2+1 • 62 m² bez realitkyRheindorfer Straße 168, , Severné Porýnie - Westfálsko
Rheindorfer Straße 168, , Severné Porýnie - WestfálskoMHD 3 minúty pešo • GarážTáto rozsiahlo zrekonštruovaná, pekná 2-izbová bytosť sa nachádza v Langenfeld-Reusrath. Byt je bezbariérový a prístupný v prízemí.
Vnútorná kúpeľňa s vaňou je zariadená v nadčasovej bielej farbe. Z obývačky je možný prístup na loggiu. Ku bytu patrí vlastná pivnica. V práčovni je možné umiestniť práčku a sušičku. Kuchyňa je zahrnutá v nájomnom – iba chladnička musí byť pridaná.
Byt bude k dispozícii na nastěhovanie od 01.07.2026.
Fotografie pochádzajú z doby rekonštrukcie. Byt je momentálne prenajatý.
Povinné je aj prenájom príslušného parkovacieho miesta v podzemnej garáži pod domom za 60 EUR mesačne.
Mesto Langenfeld (Rheinland) je stredne veľké okresné mesto v okrese Mettmann (región Düsseldorf, Severné Porýnie-Vestfálsko), ktoré s približne 59 000 obyvateľmi patrí medzi tretie najväčšie mestá tohto okresu.
Mestská galéria a trhové centrum sú srdcom novej City. Mnohí ľudia, vrátane tých z okolitých miest, si užívajú pestrú ponuku v štýlovom prostredí. Patrí sem ponuka z oblastí maloobchodu, gastronómie, kultúry, voľného času, služieb a bývania.
Centrum je vzdialené len približne 830 m – denné potreby ako supermarkety, lekári, lekárne a podobne, ako aj vzdelávacie centrá/školy, sú dostupné pešo.
Mesto sa vyznačuje vysokou kvalitou nakupovania a príjemným prostredím na pobyt. Atraktívny týždenný trh v utorok a piatok je taktiež mimoriadne obľúbený. Približne 1 500 parkovacích miest v bezprostrednom centre mesta zabezpečuje bezstarostné nakupovanie pri rôznorodom sortimente tovaru a pestrom mixe odvetví.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Číslo inzerátu | 1028474 |
| Úžitková plocha | 62 m² |
| Dostupné od | 1. 7. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Cena za jednotku | 13,87 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Bezbariérový prístup | |
| Garáž | |
| Terasa |
| Pivnica | |
| MHD 3 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete





Prenájom bytuDerendorfer Straße 14 Düsseldorf Pempelfort Nordrhein-Westfalen 40479- 2+1
- 65 m²
1 000 € + 200 €
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.














