Prenájom domu 7+1 • 202 m² bez realitky, Šlezvicko-Holštajnsko
, Šlezvicko-HolštajnskoMHD 2 minúty pešo • ParkovanieNa prenájom vám ponúkame naše štýlové, kompletne zariadené rodinné bývanie v bezprostrednej blízkosti námestia v príjemnej obci Rellingen!
Rok výstavby: 1984
Obývateľná plocha: 202 m²
Vybavenie: inšpirované klasikou – podľa veku domu; v dobrom stave
Druh vykurovania: olej (Buderus BE 1.3-21, rok 2005), energetický preukaz je práve v spracovaní
Dom sa rozprestiera na pozemku o rozlohe 947 m² a ponúka obývateľnú plochu približne 202 m². Rozdeľuje sa nasledovne:
Prízemie:
• Obývacia izba: 49,5 m²
• Biliardová miestnosť / spálňa / kancelária: 13,4 m²
• Kuchyňa: 6,2 m²
• Kúpeľňa s toaletou: 9,15 m²
• Hosťovská toaleta: 2 m²
• Chodba: 13,5 m²
1. poschodie:
• Rodičovská spálňa: 33,5 m²
• Detská izba 1: 21 m²
• Detská izba 2: 13 m²
• Kúpeľňa: 12,5 m²
• Otvorený priestor (napr. kancelária): 27 m²
Pivnica:
• Trampolínová miestnosť (rozprestierajúca sa na dvoch úrovniach): 43,4 m² (nie je súčasťou obývateľnej plochy)
• Chodba: 16,7 m²
• Sklad: 49,5 m²
• Práčovňa: približne 10 m²
Dom, postavený v roku 1984 solídnou stavbou, zaujme nielen veľmi centrálnou polohou v doprava uprednostnenej ulici Hohlen, ale najmä kvalitným, na mieru vyrobeným vnútorným spracovaním, otvoreným pieskovým kaminom, podlahovým kúrením, zatvárateľnými drevenými oknami (miestami s buténskymi sklíčkami), alarmovým systémom, úplným vonkajším osvetlením s pohybovými snímačmi a veľkými okennými plochami.
Stav domu, zvnútra aj zvonku, možno napriek jeho veku označiť za udržiavaný!
Priestranný príjazd, orámovaný granitovými stĺpmi, vedie k zadnej časti pozemku s rozlohou približne 320 m², vykladanej dlažbou.
Tri zo štyroch strán sú nepriehľadne oplotené zeleným dvojslitovým zábradlím a bukovými živými plotmi. Udržiavané záhradné úpravy a starý višňový strom vizuálne dotvárajú zadný priestor objektu.
Strana pozemku orientovaná k ulici je taktiež oplotená, mimo iného s novým bukovým živým plotom. Vonkajšia časť však nevyžaduje veľkú údržbu.
Zvláštnu pozornosť si zaslúži pivnicová fitnes časť s množstvom denného svetla a stropom takmer 5,50 m vysokým! Veľká trampolína, ako aj fitnes zariadenia z 80. rokov sa tam našli svoje miesto. Tento takmer 45 m² veľký priestor nie je započítaný do obývateľnej plochy!
Lokalita presvedčí na jednej strane vďaka bezprostrednej blízkosti k centru Relling, námestiu a mnohým zariadeniam dennej potreby (Edeka, Rossmann, Aldi, pekáreň, fitness centrum, lekári atď.) a vďaka jednoduchej dostupnosti stanic Thesdorfer a Pinneberger a linky S3, ktorá vedie priamo do centra Hamburgu. Diaľnica BAB 23 je autom dosiahnuteľná za dve minúty!
Detské škôlky, materské školy a základné školy sú tiež dostupné pešo. Dve stredné školy (JBS: gymnázium a otvorená závodná škola, CVS: základná a komunitná škola) sú bicyklom dosiahnuteľné za menej ako 15 minút.
Barokový kostol v Rellingene sa nachádza len kúsok vzdialený, v pokračovaní ulice Hohlen.
Na 1. poschodí boli na jar 2026 vykonané nasledujúce opatrenia:
– Rozdelenie detskej izby na dve spálne. Novovytvorený priestor disponuje dvoma novými strešnými oknami.
– Čiastočné odstránenie tapiet a premaľovanie stien na bielo.
– Inštalácia dvoch nových strešných okien v kúpeľni na poschodí.
– Izolácia celej stropnej konštrukcie na poschodí.
Objekt bol prenajatý na obchodné účely. Opätovné využitie v tomto segmente je vítané, avšak nie povinné!
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Dobrý |
| Číslo inzerátu | 1027735 |
| Plocha pozemku | 947 m² |
| Cena za jednotku | 11,39 € / m2 |
| Dostupné od | 5. 6. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 7+1 |
| Úžitková plocha | 202 m² |
| Celkové poschodia | 2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica | |
| MHD 2 minúty pešo |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.























