Prenájom bytu 3+kk • 89 m² bez realitky, Bádensko-Wurttembersko
Tento útulný, veľmi dobre situovaný a zrekonštruovaný 3,5-izbový byt sa nachádza v Lauffen vo vyššej nadmorskej výške na poslednom poschodí (2. poschodie) trojrodinného domu. Dom bol postavený v roku 1996, je masívny, troj-poschodový, kompletný so suterénom a so sedlovou strechou. Je vybavený plynoburzou centralizovaným kúrením.
Navyše má byt uzamknutú úložňu v suteréne s približne 10 m², ktorú možno voliteľne využiť aj ako hobby miestnosť, pretože má svetlo cez šachtu.
Okrem toho sa prenajíma garáž a parkovacie miesto (pred garážou) za celkových 90 €.
Objekt nájdete vo vyššej nadmorskej výške v Lauffen s výhľadom na Lauffen a rieku Neckar. Vlaková stanica v Lauffen je vzdialená len 1 km a je dostupná pešo za pár minút. Zo stanice je možné dosiahnuť hlavnú stanicu v Štutgarte len za 35 minút a Heilbronn za iba 9 minút. Okrem toho je v pešej vzdialenosti niekoľko autobusových liniek. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, lekári, kaviarne, supermarkety a pekárne. Na mieste nájdete aj rôzne zelené plochy a parky, módne obchody, dva bary, fitness centrum a knižnicu.
• Veľkorysá, slnečná terasa s južným orientovaním a nádherným panoramatickým výhľadom na Lauffen a rieku Neckar
• Terasa bola v roku 2024 novozadľovaná dlažbou a čerstvo natretá
• Priamy vstup na terasu cez krásne dvojkrídlové dvere s horným oknom
• Veľká, otvorená obývacia a jedálenská časť so svetlou, priateľskou atmosférou
• Priestranná spálňa s dostatočným priestorom na veľkú šatník
• Samostatná pracovňa s krásnym výhľadom do zelene
• Kvalitná kúpeľňa s dlažbou po strop, s dvoma umývadlami, priestrannou sprchou, vaňou a novým WC
• Vybavená kuchyňa vrátane sporáka, rúry, chladničky a umývačky riadu, k bezplatnému použitiu
• Jednoducho udržiavateľná dlažba s príjemným podlahovým kúrením
• Útulná atmosféra bývania vďaka vysokým stropom, veľkým oknám a množstvu denného svetla
• Steny a stropy budú pred nasťahovaním čerstvo natreté
• Neukuričiar
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 2. poschodie z 2 |
| PENB | B - Veľmi úsporné |
| Cena za jednotku | 13,48 € / m2 |
| Dostupné od | 1. 8. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 3+kk |
| Číslo inzerátu | 1026519 |
| Úžitková plocha | 89 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Garáž | |
| MHD 2 minúty pešo |
| Pivnica | |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuMax-Planck-Strasse 33 Heilbronn Sontheim Sontheim Baden-Württemberg 74081- 3+1
- 96 m²
1 200 € + 280 €
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.