Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 60 m², Svatošových, Praha, Praha

Prenájom bytu 2+kk • 60 m² bez realitkySvatošových, Praha - Vysočany

Nový
Svatošových, Praha - VysočanyVybavené • Výťah • Lodžia 5,5 m²
Vyžaduje sa overenie bezdlžnosti
Mesačné nájomné23 000 CZK

+ Poplatky za služby4 500 CZK
+ Vratná kaucia55 000 CZK

Jako přímí majitelé Vám nabízíme k PRONÁJMU novou, velmi moderní a prostornou bytovou jednotku 2+kk balkónem o velikosti 60.5 m2 (plocha bytu 55 m2 + 5.5 m2 lodžie). Jedná se o projekt Emila Kolbena 1 na adrese Svatošových 11, Praha Vysočany v 2. patře na západní straně. Dům se nachází 200m od metra B - Kolbenova.

Byt je volný ihned.

Prosíme o shlédnutí videoprohlídky ještě předtím, než nás kontaktujete. Byt se pronajímá nezařízený.

Cena nájmu je 23 000 Kč + 4500 Kč poplatky, tj. celkem 27 500 Kč. Vratná kauce 55 000 Kč. Přepis elektřiny na nájemce (cca 1000 Kč). Provize je 0 Kč. Preferujeme nekuřáky, bez mazlíčků a zájemce o dlouhodobý nájem (více let).

V případě zájmu o prohlídku nám prosím napište co nejvíce informací o Vás ( kolik Vás v bytě bude bydlet, kdo je Váš zaměstnavatel, jaká je Vaše pracovní pozice, jaký je důvod stěhování, kde máte trvalý pobyt, jaká je Vaše národnost a občanství atd). Rádi bychom Vás před prohlídkou lépe poznali. Napište nám prosím i Vaše časové možnosti prohlídek a také od jakého data byste plánovali v bytě bydlet.

Byt se pronajímá zařízený (dle fotografii). K bytu nenáleží garáž ani sklep.

V bytě je moderní kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči. Myčka na nádobí, dále horkovzdušná trouba, indukční varná deska s dotykovým ovládáním, dětským zámečkem, časovač pro vypínání, digestoř, velká lednice s mrazákem. Kuchyň byla naplánovaná tak, aby v ní bylo hodně pracovního a odkládacího prostoru. V kuchyni je několik šuplíků a uzavíratelných polic.

Zároveň je přímo v bytě prostorná a velmi praktická komora, kterou můžete využít i jako šatnu. Na chodbě je prostor na skříň nebo velký botník.

Pokoje jsou neprůchozí. Na podlaze plovoucí laminátová podlaha, kvalitní dveře a okna.

Novostavba je postavena s bezpečnostními dveřmi na čip, společná místnost na mytí kol, kolárna, místnost na směsný odpad, kamerový systém a elektronabíječka pro auta.

Byt je situován u parku Zahrádky podél říčky Rokytka s fitness stezkou, kde je i krásná cyklostezka. Zároveň je byt hned na žlutém metru B Kolbenova nebo na tramvajové zastávce (vč. noční tramvaje z centra). Vlakové nádraží Vysočany případně Praha Libeň. Jedním z velkých benefitů je blízký park Rokytka, fitness stezka a cyklostezka. Součástí parku jsou i rozsáhlá dětská hřiště, blízko obchod Mobelix, letní kino Kolbenka, Pragovka, nákupní centrum Fénix Vysočanská, Lidl, Billa, Albert, dětské hřiště, MŠ, školy, Městský úřad, poliklinika, bobová dráha, Freestyle Kolbenka, O2 Aréna, Galerie HARFA, Dino park.

Realitní kanceláře určitě prosíme NEPSAT.

As direct owners, we offer you for RENT a 2+kk apartment with a loggia, with a total area of 60.5 m², of which 5.5 m² is the loggia. This is a project at Emila Kolbena 1, located at Svatošových 1018/11, Prague, on the 2nd floor.

Available for move-in from June 1, 2026.

A refundable deposit of 55,000 CZK is required, and the electricity account will be transferred to the tenant. The commission is 0 CZK.

The rental price is 22,000 CZK plus a fee of 5,000 CZK, totaling 27,000 CZK.

We prefer non-smokers and tenants without pets.

The apartment is rented partially furnished, but by agreement it can also be rented unfurnished.

The apartment features a modern kitchen with high-quality appliances. A dishwasher, a convection oven, an induction hob with touch controls, child lock, timer for auto shut-off, an extractor hood, and a large refrigerator with a freezer and adjustable shelves allow you to organize the space according to your needs. The kitchen was designed to provide ample workspace and storage space. It includes several drawers and lockable shelves.

There is also a spacious and very practical storage room in the apartment, which can also be used as a dressing room. In the hallway, there is room for a wardrobe or a large shoe cabinet.

The rooms are non-through, featuring floating laminate flooring, quality doors, and windows.

The new building includes security chip doors, a shared room for washing bicycles, a bicycle storage room, a room for mixed waste, a camera system, and an electric car charging station.

The apartment is located near Zahrádky park along the Rokytka stream with a fitness trail that includes a beautiful cycle path. Additionally, the apartment is right at the Yellow Metro B (Kolbenova) or at a tram stop (including a night tram from the city center). The location is also convenient for drivers, with good access to the motorways, Vysočany train station, or Praha Libeň. One of the big benefits is the nearby Rokytka park with its fitness trail and cycle path. The park also features extensive playgrounds, is close to the Mobelix store, the summer cinema Kolbenka, Pragovka, the Fénix Vysočanská shopping center (5 minutes away), Lidl, Billa, Albert, a children's playground, a kindergarten, schools, the City Hall, a polyclinic, a luge track, Freestyle Kolbenka, the O2 Arena, Galerie HARFA, and Dino Park.