Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko
Predaj bytu 1-izbový 32 m², Bad Kissingen, Bavorsko

Predaj bytu 1+1 • 32 m² bez realitky, Bavorsko

, BavorskoMHD do minúty pešo • Parkovanie • Garáž
Cena139 000 €

Viac informácií

Preložené AI

Drahí záujemcovia o vlastné bývanie, vážení investori,

ďakujeme za Váš záujem o túto ponuku nehnuteľnosti!

Na predaj je dostupný, zariadený a kompletne zmodernizovaný byt v prízemí viacrodinného domu v pokojnej lokalite Bad Kissingen.

Masívna budova sa nachádza v centrálnej časti mesta Bad Kissingen, v štvrti Winkels. K bytu patrí krytá terasa, individuálne pridelená záhrada, pivnica a priestranná garáž s veľkým, pred budovou nachádzajúcim sa parkovacím miestom!

Byt bol v roku 2022 rozsiahlo zmodernizovaný. Medzi úpravy patrili kompletná obnova elektroinštalácie, interkomu, vodovodných rozvodov pre kúpeľňu a kuchyňu, podlahových krytín (parkety, granit), trojsklových plastových okien, nová kúpeľňa a vstavaná kuchyňa.

Okenné prvky v obytnom a spálňovom priestore smerom na terasu majú elektricky ovládané rolety! Prostredníctvom terásových dverí, ktoré je možné uzamknúť cylindrickým zámkom, môžete vstúpiť priamo do bytu! Praktický, bezbariérový prístup!

V kuchyni s modernou vstavanou kuchynskou linkou, vrátane umývačky riadu, sa pripravuje jedlo. Táto kuchynská linka je už zahrnutá v kúpnej cene a môže byť v kúpnej zmluve uvedená samostatne. Aj existujúci nábytok je zahrnutý v kúpnej cene, avšak na požiadanie kupujúceho môže byť predajcom odstránený.

Orientácia terasy a záhrady na juhozápad obohacuje bydliteľa o množstvo slnečného svetla.

Moderná kúpeľňa s prístupom bez prahu a kvalitným vybavením vám ponúka najvyššiu životnú kvalitu!

K tomu sa pridáva garáž a centrálna poloha s dobrou dostupnosťou do centra mesta a obchodov dennej potreby.

Dom bol postavený v roku 1971. V dôsledku rozsiahlych modernizácií v roku 2022 bol rok výstavby fiktívne upravený na 2010.

Spoločné plynové kúrenie z roku 1999 zásobuje radiátory a vyrába teplú vodu. Energetický preukaz je k dispozícii počas prehliadky. Ten je z roku 2018 a je preto čiastočne zastaraný, avšak právne platný až do roku 2028.

Náklady za vodu a kúrenie sa evidujú cez merače (bezdrôtové) Brunata a účtujú sa spolu s ostatnými nákladmi cez regionálnu, profesionálnu správu nehnuteľnosti.

Byt môže byť využitý aj ako dovolenkové bývanie. Parkovacie miesto ponúka dostatok priestoru na zaparkovanie obytného vozidla! Tak budete v zime doma v známej, centrálnu umiestnenej kúpeľnej obci a v lete na cestách s obytným vozidlom, s minimálnymi fixnými nákladmi!

Nehnuteľnosť je predávaná po 10 rokoch vlastníctva z daňových a strategických dôvodov. Posledná dosiahnutá čistá nájomná cena za byt v súčasnom, zariadenom stave bola 550 €/mesačne. Prevádzkové náklady predstavovali 150 €/mesačne, celkovo teda 700 € vrátane všetkých nákladov.

Garáž je momentálne prenajatá za 100 €/mesačne, s výpovednou lehotou 3 mesiace.

Zakúpite si tu skvelý byt, určený pre súkromné využitie alebo ako investičnú príležitosť. Teším sa na Váš dopyt a rád Vám zodpoviem akékoľvek otázky!

Parametre nehnuteľnosti

VekNad 50 rokov
Dispozícia1+1
PENBF - veľmi nehospodárne
Cena za jednotku4 343,75 € / m2
StavVeľmi dobrý
Číslo inzerátu1024770
Úžitková plocha32

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Pivnica
Parkovanie
Terasa
Garáž
MHD 0 minút pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHD
🚶 40 m (0 min)
PoštaDeutsche Post
🚶 195 m (2 min)
ObchodNorma
🚶 75 m (1 min)
BankaVR-Bank
🚶 154 m (2 min)
ReštauráciaGasthaus zur Post
🚶 354 m (4 min)
LekáreňApotheke im Adlerhaus
🚶 82 m (1 min)
ŠkolaSaaletal-Schule
🚶 232 m (3 min)
Materská školaKliegl-Kindergarten
🚶 274 m (3 min)
ŠportoviskoBibrahalle
🚶 461 m (6 min)
IhriskoSpielplatz Kapellenstraße
🚶 222 m (3 min)

Vzdialenosť k: