Prenájom bytu 3+1 • 80 m² bez realitkyStaré záhrady, Ružinov - Prievoz, Bratislavský kraj
Hľadám spolubývajúceho/u – priestranný 3-izbový byt v Ružinove (Prievoz)
Ahojte, hľadám k sebe jednu osobu do plne zariadeného 3-izbového bytu v tichej časti Prievozu. Byt budeme zdieľať výhradne len my dvaja.
O byte:
• Tvoja izba: Samostatná, nepriechodná izba so zámkom.
• Spoločné priestory: Zdieľaná obývačka, samostatná kuchyňa, veľký balkón, oddelená kúpeľňa a WC.
• Úložný priestor: V byte je k dispozícii dostatok miesta na odkladanie vecí.
• Zariadenie: Byt kombinuje starší nábytok s novými spotrebičmi – je čistý, funkčný a pripravený na bývanie.
Koho hľadám: Ideálne pracujúceho človeka alebo študenta (cca 20–32 rokov), ktorý je poriadkumilovný a rešpektuje súkromie. Cez týždeň v byte udržiavame skôr pokojnú atmosféru, víkendy bývajú o niečo živšie.
Podmienky:
• Lokalita: Ružinov – Prievoz, Bratislava.
• Cena: 420 € / mesiac (vrátane energií a internetu).
• Depozit: Vo výške jedného mesačného nájmu.
• Dostupnosť: Ihneď (ideálne hľadám niekoho na dlhšie).
👤 Niečo o mne: Mám 31 rokov a pracujem v oblasti logistiky pre automotive. Môj pracovný týždeň je dosť nabitý a štruktúrovaný, takže od pondelka do piatku preferujem doma skôr kľud na oddych. 1 deň v týždni pracujem z domu. Vo voľnom čase žijem aktívne, rád trávim čas v horách, v gyme, na hudobných festivaloch a pri dobrom pive. Som bezproblémový nekonfliktný typ, no potrpím si na čistý, uprataný priestor a férovú dohodu na chode domácnosti.
Máš záujem? Napíš mi krátku správu o sebe (čomu sa venuješ, aký máš režim a kedy by si sa chcel/a nasťahovať) a dohodneme si obhliadku. Prípadne napíš komentár a ja sa ti ozvem.
I'm looking for a roommate – a spacious 3-room apartment in Ružinov (Prievoz)
Hi there, I'm looking for one person to join me in a fully furnished 3-room apartment in the quiet part of Prievoz. The apartment will be shared exclusively between the two of us.
About the apartment:
• Your room: A separate, self-contained room with a lock.
• Common areas: A shared living room, a separate kitchen, a large balcony, and a distinct bathroom and toilet.
• Storage space: There's plenty of room in the apartment to store your belongings.
• Furnishings: The apartment mixes older furniture with new appliances – it's clean, functional, and ready to live in.
Who I'm looking for: Ideally, a working professional or student (around 20–32 years old) who is tidy and respects privacy. During the week, the apartment has a rather calm atmosphere, while weekends are a bit livelier.
Conditions:
• Location: Ružinov – Prievoz, Bratislava.
• Price: €420 per month (including utilities and internet).
• Deposit: The equivalent of one month's rent.
• Availability: Immediately (ideally, I’m looking for someone for long term).
About me: I’m 31 years old and work in logistics for the automotive industry. My work week is quite busy and structured, so from Monday to Friday I prefer a quiet atmosphere at home. I work from home one day a week. In my free time, I lead an active lifestyle, enjoying time in the mountains, at the gym, at music festivals, and with a good beer. I'm an easygoing, non-confrontational person, but I do insist on a clean, tidy space and a fair arrangement for managing the household.
Interested? Send me a short message about yourself (what you do, your routine, and when you would like to move in) and we'll set up a viewing. Alternatively, leave a comment and I’ll get back to you.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 18. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 1024736 |
| Úžitková plocha | 80 m² |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Poschodie | 3. poschodie z 4 |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 5,25 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Predzáhradka 10 m² | |
| Parkovanie |
| Lodžia 8 m² |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.