Prenájom bytu 3+1 • 79 m² bez realitkyŠejbalové, Praha - Hlubočepy
Pronájem bytu 3+1, Praha – Barrandov
Nabízím k dlouhodobému pronájmu krásný a světlý byt 3+1 o užitné ploše 79 m² v klidné vilové čtvrti na Barrandově. Byt se nachází v posledním, 3. patře bez výtahu a prošel kompletní rekonstrukcí. Velkou výhodou je nádherný výhled do zeleně a příjemná orientace bytu – část na jihovýchod, druhá na jihozápad, díky čemuž je byt po celý den světlý.
Dům se nachází v obytné zóně s možností parkování přímo před domem (fialová zóna).
Dispozice a vybavení
dispozice 3+1
užitná plocha 79 m²
poslední 3. patro bez výtahu
2 toalety
koupelna s vanou i sprchovým koutem
kompletně vybavená kuchyň včetně vestavěných spotřebičů
americká lednice s ledovačem
pračka a sušička
vestavěné i volně stojící skříně
jídelní stůl se židlemi
dostatek úložného prostoru
Lokalita
Velmi klidná a příjemná lokalita s množstvím zeleně a výbornou dostupností do centra města. V bezprostředním okolí je veškerá občanská vybavenost – školka pouze 50 m od domu, supermarket Albert 100 m a základní škola 300 m.
Milovníci přírody ocení také výbornou dostupnost zeleně – Chuchelský háj je vzdálený přibližně 10 minut a Prokopské údolí cca 15 minut.
Cena
nájemné: 29 000 Kč / měsíc
poplatky: 6 000 Kč / měsíc
kauce: 1 měsíční nájem
k nastěhování od června 2026
V případě zájmu o více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 1024650 |
| Úžitková plocha | 79 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Poschodie | 3. poschodie z 3 |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 367,09 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Lodžia 6 m² |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.