
Predaj domu 7+1 • 230 m² bez realitkyGröbenzell Gröbenzell Bayern 82194
Gröbenzell Gröbenzell Bayern 82194MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • GarážDas v roku 1975 v solídnej tehlicovej konštrukcii postavené obytné domové budovy disponuje dvoma priestrannými 3,5-izbovými byty v prízemí a v hornom poschodí. Vďaka pravidelnej údržbe je objekt celkovo v udržiavanom stave, no potrebuje renováciu. Podľa vašej kreativity a možností si ho môžete zariadiť úplne podľa vlastných predstáv. Svetlý a slnečný prízemný byt je momentálne neobývaný, pričom sa pravidelne dočasne využíva, takže je udržiavaný v dobrom stave. Priestranný, svetlý a slnečný byt v hornom poschodí je obývaný. Rozdelenie na dve menšie jednotky v hornom poschodí je tu možné. Poschodie pod strechou bolo v roku 2010 kompletne izolované a momentálne sa využíva ako úložný priestor.
V suteréne sa nachádza niekoľko pivničných miestností, kotolňa a dve veľké vykurované a svetlé (s denným svetlom) hobby miestnosti. Kúrenie bolo v roku 1997 premenené na plynové kúrenie značky Viessmann. Fasáda bola v roku 2015 natretá. Pri dome sa nachádza garáž s miestom pre dve vozidlá zapojené za sebou, ktorá je prístupná z oboch strán. Okrem toho máte k dispozícii štyri parkovacie miesta pred domom. Slnečná a priestranná záhrada, s piatimi ovocnými stromami, záhradnou chatou a veľkým smrekom, je starostlivo udržiavaná a môže sa stať vašou osobnou oázou pohody.
Nehnuteľnosť sa nachádza v Gröbenzelle. Lokalita ponúka dobré spojenie s miestnou infraštruktúrou a umožňuje jednoduchý prístup k bežným nákupom aj k okolitým dopravným spojeniam.
Renovačné práce 2010/2011:
• Všetky podlahové krytiny v pivnici, prízemí a hornom poschodí
• Tri kúpeľne obložené dlažbou a všetko vybavenie obnovené
• Dve kompletne rekonštruované vstavané kuchyne
• Poschodie pod strechou kompletne izolované
• Záhradný priestor kompletne prerábaný
2015:
• Fasáda bola natretá
Od maklérskych dopytov sa upustite!!!!
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 7+1 |
| PENB | G - Mimoriadne nehospodárne |
| Plocha pozemku | 837 m² |
| Cena za jednotku | 6 304,35 € / m2 |
| Stav | Pred rekonštrukciou |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1024430 |
| Úžitková plocha | 230 m² |
| Celkové poschodia | 2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Garáž | |
| MHD 2 minúty pešo |
| Pivnica | |
| Parkovanie | |
| Terasa |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.



















