Prenájom bytu 3+kk • 65 m² bez realitkyOlbrachtovo náměstí, Brno - Komín, Jihomoravský kraj
Olbrachtovo náměstí 3, Brno - Komín
Nájem 24 000,- Kč za měsíc + 2900,- Kč zálohy na energie a služby.
K pronájmu nabízíme pěkný, po velmi zdařilé rekonstrukci v roce 2020, z větší části zařízený byt 3+kk na ulici Olbrachtovo nám.3 ve vyhledávané lokalitě Komín.
Byt se nachází v 6 nadzemním podlaží v domě s výtahem s nádherným výhledem jednak směrem na Palackého vrch a na druhou stranu na Chocholu nad Komínem a Rozhlednu na Holedné.
Celková plocha bytu je 65 m2. K dispozici je komora, balkon a sklep. .Balkon je vybaven sítí proti holubům. Ve všech oknech jsou žaluzie. V každém pokoji je jedno okno vybaveno sítěmi proti komárům.
V bytě je renovovaná kuchyňská linka, trouba s varnou deskou, myčka, lednička, pračka. Velkoplošná televize s úhlopříčkou 141cm. Byt je vybaven klimatizací.
Obývák (20 m2) je vybavený nábytkem včetně jídelního koutu . Obyvák je propojen s kuchyňskou linkou a vstupním prostorem. Pohodovou atmosféru obyváku dotváří stropní podsvícení.
V ložnici (15 m2) je exkluzivní postel z masivu a celostěnová vestavná skříň o rozměrech 4,5m x 2,5m.
Dům se nachází v klidné lokalitě, nedaleko je škola, školka, několik dětských hřišť. Zastávka MHD je cca 2 min pěší chůze.
Pouze pro nekuřáky.
Vhodné pro pár, nebo rodinu. Malý pejsek ano
Ne studentská ubytovna.
Nájemné 24 000,- Kč + 2900,- Kč záloha na služby a energie. Vratná kauce 20 000,- Kč.
Byt je pojištěn.
Volné od 15.6.2026.
Prohlídky proběhnou ve středu 3.6.2026.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 15. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 1024314 |
| Úžitková plocha | 65 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 3+kk |
| Poschodie | 6. poschodie z 6 |
| Umiestnenie | Sídlisko |
| Cena za jednotku | 369,23 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón 4 m² | |
| Parkovanie |
| Výťah |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.