Prenájom bytu 3+1 • 77 m² bez realitkyOlbrachtovo náměstí, Brno - Komín, Jihomoravský kraj
Nabízím k dlouhodobému pronájmu krásný, čerstvě zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 a celkové výměře 77 m². Byt se nachází ve velmi žádané, klidné a zelené lokalitě Brno-Komín přímo na Olbrachtově náměstí.
Byt je umístěn v revitalizovaném a zatepleném bytovém domě s novým výtahem. Je ideální pro pracující pár, rodinu nebo nájemníky, kteří hledají vysoký standard bydlení bez nutnosti dalších investic do vybavení.
Hlavní přednosti a vybavení bytu:
Klimatizace pro maximální komfort během letních měsíců.
Kompletně vybavená moderní kuchyně se všemi spotřebiči.
Koupelna nabízí jak vanu, tak i sprchový kout.
K dispozici je pračka a sušička.
Ložnice vybavena postelí, a oba pokoje vybavena skříni.
Úložné prostory a exteriér:
K bytu náleží balkon (3 m²).
Zděná sklepní kóje (2 m²).
Parkování:
Bezproblémové parkování je možné přímo u domu v modrých zónách. Bez problémů poskytnu souhlas s nahlášením trvalého pobytu (pro občany ČR), případně přechodného pobytu (pro cizince/Slováky).
Měsíční náklady a podmínky:
Nájemné: 27 000 Kč
Zúčtovatelné zálohy na energie a služby: 5 544 Kč
Internet: 700 Kč (vysokorychlostní připojení, již zavedeno)
Vratná kauce (jistota): [Doplň sumu, odporúčam 2x nájomné, např. 54 000] Kč
Byt je k dispozici od: 1.6.2026
Hledám spolehlivé a seriózní nájemníky pro dlouhodobý pronájem. Pokud vás tento byt zaujal, neváhejte mě kontaktovat s krátkým představením a domluvíme si termín prohlídky.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 1021937 |
| Úžitková plocha | 77 m² |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Dispozícia | 3+1 |
| Poschodie | 5. poschodie z 6 |
| Umiestnenie | Sídlisko |
| Cena za jednotku | 350,65 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón 3 m² | |
| Výťah |
| Pivnica 2 m² |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuVránova, Brno - Řečkovice, Jihomoravský kraj- 3+kk
- 111 m²
29 000 CZK + 5 000 CZK31 000 CZK
Ušetríte 2 000 CZK

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.