Prenájom bytu 2+1 • 56 m² bez realitkyKarla Čapka, Děčín - Děčín, Ústecký kraj
Pronájem bytu 2+1, 56 m² – centrum města, bezbariérový, nádherné výhledy
Nabízíme k pronájmu světlý a velmi příjemný byt o dispozici 2+1 a velikosti 56 m² v centru města. Velkou předností bytu jsou překrásné výhledy do okolí, bezbariérový přístup a čerstvě zrekonstruované prostory.
Byt je ve velmi pěkném a udržovaném stavu. Nově byla kompletně zrekonstruována koupelna a samostatné WC. V kuchyni je k dispozici nová digestoř a myčka nádobí, takže byt nabízí pohodlné a moderní bydlení bez nutnosti dalších investic.
Každý pokoj má vlastní prostornou lodžii, která poskytuje dostatek světla, příjemné místo k odpočinku a zároveň umocňuje jedinečnou atmosféru bytu s krásnými výhledy.
Díky bezbariérovému přístupu je byt vhodný pro všechny věkové kategorie a nabízí komfortní bydlení přímo v centru města s veškerou občanskou vybaveností na dosah.
K bytu náleží také sklep.
Nájemné činí 14 000 Kč / měsíc.
Poplatky jsou psané na majitele s každoročním vyúčtováním. Měsíční náklady činí přibližně 6 000 Kč a zahrnují elektřinu, plyn, vytápění, vodu i společné prostory.
Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Byt bude k dispozici od poloviny června.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 15. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Vybavené | Nevybavené |
| Číslo inzerátu | 1024126 |
| Úžitková plocha | 56 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Poschodie | 1. poschodie z 13 |
| Umiestnenie | Centrum mesta |
| Cena za jednotku | 250 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Bezbariérový prístup |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuPod Školou, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, Ústecký kraj- 2+1
- 57 m²
11 200 CZK + 5 900 CZK

Prenájom bytuMoskevská, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem, Ústecký kraj- 3+kk
- 82 m²
15 000 CZK + 4 000 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.