Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Ústecký kraj • okres Děčín
(9 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuOblouková, Děčín - Děčín-Staré Město, Ústecký kraj
- 1+kk
- 28 m²
Vybavené • Výťah
7 500 CZK + 1 350 CZK(268 CZK / m²)
Prenájom bytuNa Výšinách, Děčín - Podmokly, Ústecký kraj
- 3+1
- 80 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 2 m² • Pivnica 30 m²
13 500 CZK + 4 000 CZK(169 CZK / m²)
- 1+1
- 50 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 3 m² • Pivnica 2 m²
6 500 CZK + 2 874 CZK(130 CZK / m²)
Prenájom bytuPráce, Děčín - Podmokly, Ústecký kraj
- 2+kk
- 46 m²
MHD 7minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
8 000 CZK + 1 800 CZK(174 CZK / m²)
Prenájom bytuPráce, Děčín - Podmokly, Ústecký kraj
- 4+kk
- 217 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie
19 600 CZK + 1 800 CZK(90 CZK / m²)
Prenájom bytuČsl. partyzánů, Děčín - Boletice nad Labem, Ústecký kraj
- 1+1
- 36 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
6 600 CZK + 3 200 CZK(183 CZK / m²)
Prenájom bytuSvětlík, Horní Podluží - Horní Podluží, Ústecký kraj
- 110 m²
MHD 3 minúty autom • Vybavené
112 835 € + 19 912 €(1 026 € / m²)
Prenájom bytuJetrichovice c.ev., Jetřichovice - Jetřichovice u Děčína, Ústecký kraj
- 30 m²
MHD 8minút pešo • Vybavené
62 245 CZK + 10 984 CZK(2 075 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov