Predaj bytu 4+1 • 76 m² bez realitkyStuttgart Bad Cannstatt Baden-Württemberg 70376
Byt zaujme premyslenou dispozíciou, ktorá umožňuje rôzne koncepty prenájmu alebo vlastné bývanie.
Tento byt sa od prvého okamihu cíti ako domov. Je svetlý, tichý a ponúka výhľad, aký v Štutgarte len málokto zažíva. Odtiaľ sa otvára pohľad na Wilhelmu, rieku Neckar až k televíznej veži – v závislosti od dennej doby sa mení atmosféra, ráno jasná a pokojná, večer teplá a živá.
Vo februári 2026 bol byt úplne zrekonštruovaný s veľkou starostlivosťou. Všetko je nové, premyslené a harmonické. Elektroinštalácia bola kompletne obnovená, vrátane vedení a rozvádzača. Nové vnútorné dvere, čerstvo omietnuté steny, parkety a originálne drevené dosky dodávajú priestoru teplo a charakter.
Obývacie miestnosti sú vďaka množstvu prirodzeného svetla a priestrannosti mimoriadne príjemné. Plastové okná vpúšťajú množstvo denného svetla a podčiarkujú otvorenú, priateľskú atmosféru.
Kuchyňa je kompletne nová, moderná a už vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi aj integrovaným osvetlením. Je praktická a zároveň miestom, kde sa rád trávite čas.
Kúpeľňa je zariadená s vaňou, oknom a ohrievačom na uteráky. Nové terazzo dlaždice, ktoré siahajú do úplnej výšky, dodávajú priestoru osobitú, pokojne elegantnú atmosféru. Celok dopĺňa samostatné WC s vlastným pripojením pre práčku.
Aj z hľadiska funkčnosti je všetko na súčasnej úrovni: vinylová podlaha v kuchyni, odolné materiály a vybavenie, ktoré umožní okamžité nasťahovanie bez ďalších komplikácií.
Okrem vysokej kvality bývania je nehnuteľnosť z ekonomického hľadiska zaujímavá. Pri klasickom prenájme sa dosahuje 1 150 € "chladného" nájmu plus 40 € za vstavanú kuchyňu – celkovo 1 190 € mesačne, čo predstavuje hrubý výnos približne 4,8 %.
Byt je určený pre každého, kto chce spojiť svetlo, výhľad a premyslenú rekonštrukciu s atraktívnou investíciou.
V blízkosti:
- Wilhelma
- centra mesta Bad Cannstatt
- Cannstatter Wasen
- MHPArena
- Neckarpark s priestorom pre podujatia a šport
Stanica metra U13/U14 Rosensteinbrücke je priamo pred dverami.
Ďalšou výhodou je jeho poloha v rámci vyhlásenej rekonštrukčnej oblasti. Do predpokladaného roka 2028 sa súčasná štvorpruhová dopravná tepna zredukuje na 2 pruhy a kompletné zmodernizuje.
Plánujú sa široké chodníky, samostatné cyklotrasy a nové zelené plochy. Paralelne s tým sa prilehlé brehy Neckaru v rámci mestského masterplánu “Erlebnisraum Neckar” budú postupne revitalizovať. V nasledujúcich rokoch vzniknú nové brehové cesty, promenády a odpočinkové zóny priamo pri vode.
Pre kupujúceho to predstavuje jasnú výhodu: kombinácia menšieho dopravného zaťaženia, novej infraštruktúry a priamej blízkosti k Neckaru zvyčajne vedie k rastúcemu dopytu a k pozitívnemu vývoju nájmu a hodnoty nehnuteľnosti.
- Zrekonštruovaný vo februári 2026
- Nová elektroinštalácia vrátane vedení a rozvádzača
- Nová vstavaná kuchyňa so spotrebičmi a osvetlením
- Parkety a drevené podlahy vo všetkých obytných priestoroch
- Moderná kúpeľňa s vaňou, oknom a ohrievačom na uteráky
- Nové vnútorné dvere
- Omietnuté steny
- Nové terazzo dlaždice v kúpeľni a WC
- Samostatné WC s pripojením pre práčku
- Vinylová podlaha v kuchyni a na chodbách
- Plastové okná vo všetkých miestnostiach