Prenájom bytu 2+kk • 66 m² bez realitkyMikanova, Praha - Záběhlice
Nabízím k pronájmu prostorný byt v novostavbě (z r.2006) 2+kk o rozloze 66 m², který se nachází ve velmi klidné části Praha 10 - Záběhlice. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (školy, školky, restaurace, 6min bus na metro Skalka), Hostivařská přehrada a OC Vivo Hostivař.
Byt je umístěn ve vyvýšeném přízemí a jeho přístup je bezbariérový, což zajišťuje snadný přístup i pro osoby s omezenou pohyblivostí/ kočárky (možnost využívání rampy místo schodů do patra).
V ceně pronájmu bytu je také garážové parkovací stání, které se nachází v -2. PP.
Dům a garáže jsou pod novým kamerovým systémem.
V bytě se nachází kuchyňská linka, skříň, lednice, vestavěná mikrovlná trouba, myčka, stůl se 4 židlemi a TV stolek.
V koupelně rohová vana, WC a pračka. V ložnici velká vestavěná skříň, stůl se zrcadlem a výborně stínící závěsy. Výhodou bytu je velká vstupní chodba s dlažbou, zrcadlem a prostornou komorou.
Měsíční nájemné činí 22.000,-Kč + 5156,-Kč poplatky (zúčtovatelné zálohy pro 2 osoby) + zálohy na elektřinu (převádí se na nájemce).
Při podpisu smlouvy nájemník složí vratnou kauci ve výši 2 nájmů 44.000,- Kč
Požadováno pojištění odpovědnosti.
Byt je vhodný k dlouhodobému pronájmu, k nastěhování ihned.
V případě zájmu mne prosím kontaktujte zde do zprávy.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | 10 - 30 rokov |
|---|---|
| Stav | Veľmi dobrý |
| Dispozícia | 2+kk |
| Poschodie | 1. poschodie z 3 |
| Číslo inzerátu | 1023423 |
| Úžitková plocha | 66 m² |
| Dostupné od | 14. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Prevedenie | Štandardné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 333,33 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Bezbariérový prístup | |
| Výťah |
| Garáž | |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.