Prenájom bytu 1+kk • 38 m² bez realitkyR.A. Dvorského, Praha - Horní Měcholupy
R.A. Dvorského, Praha - Horní MěcholupyGaráž🏡 Pronájem bytu 1+kk | 38 m² | od 1. 6.
Nabízím k pronájmu moderní a útulný byt o dispozici 1+kk a velikosti 38 m², vhodný pro 1 až 2 osoby. Byt se nachází v klidném domě s příjemnou atmosférou a skvělou dostupností služeb i přírody 🌿
✨ Výhody bytu
* Balkon o velikosti 3 m²
* Sklepní kóje 5 m²
* Parkovací stání v garážích 🚗
* Zvířata povolena 🐾
* Za domem příroda a možnosti procházek
* Klidný a udržovaný dům
📍 Lokalita
* Zastávka MHD cca 4 minuty chůze
* Obchody a občanská vybavenost cca 5 minut chůze
📅 Dostupnost
* Volné od 30.5.2026
💰 Podmínky
* Kauce ve výši 15 000,-
* Nájemné včetně služeb splatné do 15. dne v měsíci za měsíc následující.
* Upřednostním zájemce, kteří mě nebudou obírat o čas a jsou předem rozhodnutí si byt pronajmout. V takovém případě, můžeme podepsat nájemní smlouvy okamžitě, bez zbytečných odkladů.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat do zpráv 📩
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 30. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Nevybavené |
| Číslo inzerátu | 1023029 |
| Úžitková plocha | 38 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozícia | 1+kk |
| Poschodie | 5. poschodie z 5 |
| Umiestnenie | Okraj |
| Cena za jednotku | 394,74 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Garáž |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.