Prenájom bytu 1+1 • 23 m² bez realitkyHerrnstr. 91 Fürth Fürth Bayern 90766
Herrnstr. 91 Fürth Fürth Bayern 90766MHD 4 minúty pešo • VýťahNábytkovo zariadený 1-izbový byt s rozlohou cca 23 m² ponúka komfortný domov s premysleným pôdorysom. Svetlý obytný a spálňový priestor ohromí svojou príjemnou atmosférou a priamym vstupom na balkón, ktorý poskytuje dodatočný komfort bývania.
Praktická kuchynka je integrovaná tak, aby šetrila miesto, a umožňuje funkčné usporiadanie kuchyne. Kúpeľňa je vybavená sprchou (bez okna). K bytu patrí aj pivničné úložisko, ktoré poskytuje ďalší priestor na uloženie vecí.
Byt sa nachádza v 3. poschodí viacfamilijnej budovy a je pohodlne dostupný výťahom.
Nájomné (bez energií): 500,00 €
Prevádzkové náklady: 180,00 € (z toho reálne náklady: 30,00 € a kúrenie/teplá voda: 150,00 €)
Hlavné prednosti na prvý pohľad:
- čerstvo zrekonštruovaný
- balkón
- výťah v budove
- pivničné úložisko
- kompaktné, praktické usporiadanie priestoru
- v prípade potreby je možné si dojsť aj podzemné parkovacie miesto
Ideálne vhodné pre jednotlivcov, pendlerov alebo študentov, ktorí hľadajú moderný a dobre dostupný byt.
Nájomné (bez energií): 600 €
Prevádzkové náklady a kúrenie: 180 €
Celkové nájomné: 780 €
Kauce: 3 nájomné
ihneď k dispozícii
Herrnstr. 91 Fürth
*Dopyty budú zodpovedané iba s poskytnutím sebahodnotiaceho nájomníckeho profilu!*
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 15. 5. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 1+1 |
| Číslo inzerátu | 1022915 |
| Cena za jednotku | 26,09 € / m2 |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Poschodie | 3. poschodie z 5 |
| Úžitková plocha | 23 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Pivnica | |
| MHD 4 minúty pešo |
| Bezbariérový prístup | |
| Výťah |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.