Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 2-izbový 68 m², Wilhelm-Hauff-Str. 34, Augsburg, Bavorsko

Prenájom bytu 2+1 • 68 m² bez realitkyWilhelm-Hauff-Str. 34 Augsburg Spickel-Herrenbach Bayern 86161

Wilhelm-Hauff-Str. 34 Augsburg Spickel-Herrenbach Bayern 86161MHD 3 minúty pešo • Výťah • Parkovanie
Mesačné nájomné894 €

+ Poplatky za služby325 €
+ Vratná kaucia2 682 €

Viac informácií

Preložené AI

Tu je preklad textu do slovenčiny:

Táto priestranná a svetlom naplnená 2-izbová bytová jednotka sa nachádza v 5. nadzemnom podlaží jedného z troch výrazných veží Schwabencentra v štvrti Herrenbach. Do svojho nového domova sa pohodlne dostanete jedným z troch moderných výťahov.

Premyslené pôdorysy spájajú všetky miestnosti zo stredného haly. Tu sa zároveň nachádza praktická predsieňová skriňa. Udržiavaná kúpeľňa ponúka sprchu bez prahu.

Srdcom bytu sú obývacia izba a prilehlá spálňa. Z oboch miestností máte priamy vstup na interiérom zasklenú západnú loggiu. Medzi obývacou a spálňou je integrovaná dobre vybavená kuchyňa s dostatkom úložného priestoru. Dodatočný úložný priestor nájdete v samostatnej komore v podkroví.

Celá obytná zóna je v mimoriadne udržiavanom stave. V uplynulých rokoch prebehli rozsiahle sanácie. Medzi iným boli renovované schodiská, nainštalované tri nové výťahy a uložené optické vlákno. K bytu patrí aj vlastné vonkajšie parkovacie miesto pre vozidlo. Nehnuteľnosť je už voľná a je možné ju nastiahnúť na krátku dobu.

Energia a kúrenie:

• Spôsob kúrenia: diaľkové kúrenie

• Konečná spotreba energie: energetická trieda C

• Primárna spotreba energie: energetická trieda A+

Nájomné podmienky:

• Nastiahnutie: k dispozícii od teraz

• Nájomné (bez poplatkov): 894 EUR

• Prevádzkové náklady: 325 EUR

• Vonkajšie parkovacie miesto: 50 EUR

• Celkové nájomné vrátane poplatkov: 1.269 EUR

• Pokojná a zároveň mimoriadne centrálná lokalita ponúka absolútny komfort bývania

• Len 3 minúty pešo od zastávky električky "Schwaben Center" a 5 minút pešo od zastávky "Wilhelm-Hauff-Straße"

• Krátka jazda (cca 10 minút) električkou do centra mesta (Königsplatz)

• Množstvo možností na nákupy a služby (pekárne, mäsári, Lidl, Kaufland atď.) je dostupných pešo

• Výborné dopravné spojenie, medzi iným aj k diaľnici

• Rekreačné oblasti priamo pred dverami: parky a zelené plochy, ako aj ľadový dráha, sú vzdialené menej ako 5 minút chôdze

• Siebentischwald a rieka Lech sú taktiež pohodlne dostupné pešo

Vybavenie:

• Priestranné miestnosti s veľmi dobrým pôdorysom

• Plne vybavená, priestranná kuchyňa vrátane elektrospotrebičov (integrovaná chladnička, Siemens práčka, sporák s rúrou, mikrovlnka a umývačka riadu)

• Obývacia izba a spálňa s priamym vstupom na loggiu

• Veľká zasklená loggia orientovaná na západ (už vybavená stolom, terasovými stoličkami a skriňou)

• Praktická predsieň so skladacím dverovým systémom a regálmi (ideálna na vysávač a domáce spotrebiče)

• Kúpeľňa so sprchou bez prahu, skriňou a veľkým zrkadlom

• Skladacia miestnosť v podkroví (20. poschodie)

• Samostatné bicyklové stojany

Poznámka k nábytku:

Byt je momentálne zariadený nábytkom, ktorý perfektne zapadá do priestorov. Tieto kusy nábytku sú už na mieste a môžu byť novými nájomníkmi bez problémov prebraté.

Patria sem:

• Obývacia izba: dvojitá skriňa, TV konzola, útulná pohovka typu L (2-miestna s výložnou časťou), jedálenský stôl so štyrmi stoličkami, televízny stolík a komoda s vitrinou