Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha
Prenájom bytu 2-izbový 54 m², Stočesova, Praha, Praha

Prenájom bytu 2+kk • 54 m² bez realitkyStočesova, Praha - Ruzyně

Nový
Stočesova, Praha - RuzyněMHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 5 m²
Vyžaduje sa overenie bezdlžnosti
Mesačné nájomné26 000 CZK

+ Poplatky za služby5 000 CZK
+ Poplatky za energie1 200 CZK
+ Vratná kaucia52 000 CZK

Nabízíme k pronájmu moderní, velmi světlý byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha 6 – Dědina, v novostavbě „Rezidence u Šárky“. Byt se nachází ve 2. patře tříleté novostavby s výtahem a jeho celková plocha činí 54 m² + 5 m² balkon.

Jedná se o ideální bydlení pro ty, kteří hledají klid a blízkost přírody, ale zároveň chtějí mít centrum Prahy na dosah.

Vybavení a dispozice:

Byt je orientován na západní stranu s uklidňujícím výhledem do zeleně.

Kuchyně: Moderní linka na míru se všemi spotřebiči.

Vybavení: Součástí pronájmu jsou šatní skříně v šatně a pračka. Byt je jinak nevybavený, připravený k zařízení podle vašeho vkusu.

Příslušenství: K dispozici je společná kolárna a kočárkárna v domě.

Lokalita a volný čas:

Lokalita nabízí perfektní rovnováhu mezi městem a přírodou:

Příroda: Jen pár minut chůze od vstupu do přírodní rezervace Divoká Šárka.

Doprava: Tramvajová zastávka 3 minuty od domu (přímé spojení na metro A Veleslavín za 8 minut).

Sport a relax: Přímo u domu se nachází moderní sousedství s workoutovým hřištěm, dětským hřištěm a hřišti na fotbal či basketbal.

Parkování: Přímo u domu lze parkovat zdarma (mimo modré zóny), což je v této části Prahy velká výhoda.

Podmínky pronájmu:

Měsíční nájem: 26.000 Kč

Zálohy na služby: cca 5.000 Kč (včetně tepla a vody)

Elektřina: 1.200 Kč (převod na nájemce - formou záloh)

Vratná kauce: 52.000 Kč (2 měsíční nájmy)

Dostupnost: Od 1. 7. 2026 (nebo dříve dle domluvy)

Smlouva: Na 1 rok s možností prodloužení.

Byt je nekuřácký a vzhledem k vybavení a dispozici preferujeme zájemce bez domácích mazlíčků.

Jsme přímí majitelé (neplatíte provizi RK). Pokud hledáte klidné a kvalitní bydlení v přátelské komunitě, neváhejte nás kontaktovat pro prohlídku.

We offer for rent a modern, very bright 2-room apartment with a kitchenette in the sought-after location of Prague 6 – Dědina, in the new "Rezidence u Šárky" development. The apartment is located on the 2nd floor of a three-year-old new building with an elevator, with a total area of 54 m² plus a 5 m² balcony.

This is an ideal home for those who are looking for tranquility and closeness to nature while still having the center of Prague within reach.

Furnishings and Layout:

The apartment faces west with a soothing view of greenery.

Kitchen: A modern custom-built kitchen fitted with all appliances.

Equipment: The rental includes built-in wardrobes in the dressing room and a washing machine. The apartment is otherwise unfurnished, ready to be decorated according to your taste.

Amenities: A shared bicycle storage room and pram/cargo storage room are available in the building.

Location and Leisure:

The location offers the perfect balance between urban living and nature:

Nature: Just a few minutes' walk from the entrance to Divoká Šárka Nature Reserve.

Transport: A tram stop is 3 minutes from the building (with a direct connection to Metro Line A at Veleslavín in 8 minutes).

Sports and Relaxation: Right next to the building, there is a modern neighborhood sporting area with a workout playground, a children's playground as well as football and basketball courts.

Parking: Free parking is available right by the building (except in blue zones), which is a great advantage in this part of Prague.

Rental Conditions:

Monthly Rent: 25,000 CZK

Service Charges: approximately 5,000 CZK (including heating and water)

Electricity: 1,200 CZK (transferred to the tenant or by way of an advance payment)

Refundable Deposit: 50,000 CZK (equivalent to 2 months' rent)

Availability: From 1 July 2026 (or earlier by arrangement)

Contract: For 1 year with the possibility of extension.

The apartment is strictly no-smoking and, given the furnishings and layout, we prefer applicants without pets.

We are the direct owners (you do not pay any agency fee). If you are looking for quiet and quality housing within a friendly community, please do not hesitate to contact us for a viewing.

Parametre nehnuteľnosti

Dostupné od1. 7. 2026
Konštrukcia budovyPanel
VybavenéČiastočne
Číslo inzerátu1022267
UmiestnenieTichá lokalita
Cena za jednotku481,48 CZK / m2
StavNovostavba
Dispozícia2+kk
Poschodie2. poschodie z 11
VlastníctvoOsobné
Úžitková plocha54

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Balkón 5 m²
Výťah
Bezbariérový prístup
MHD 3 minúty pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDDědina
🚶 234 m (3 min)
PoštaPraha 650
🚶 118 m (1 min)
ObchodBilla
🚘 1 398 m (3 min)
BankaCitibank
🚘 4 541 m (8 min)
ReštauráciaKebab House Istanbul
🚘 1 402 m (3 min)
LekáreňNa Dědině
🚘 1 325 m (3 min)
ŠkolaSOU Dr. Peška, s.r.o.
🚶 531 m (6 min)
Materská školaMateřská škola Libocká
🚘 2 469 m (4 min)
Športovisko
🚘 1 520 m (4 min)
Ihrisko
🚶 108 m (1 min)

Vzdialenosť k: