Prenájom bytu 2+1 • 48 m² bez realitkyAléská, Bílina - Bílina, Ústecký kraj
Aléská, Bílina - Bílina, Ústecký krajVýťahVyžaduje sa overenie bezdlžnostiNabízím k pronájmu světlý a prostorný 2+1 byt v panelové budově, který se nachází na 7. podlaží z celkem 12 podlaží. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a její nevybavený interiér Vám nabízí možnost zařídit si prostor přesně dle vlastních představ. Byt o celkové ploše 48 m². Díky instalovanému výtahu je zajištěna maximální dostupnost v rámci panelového domu. Celý byt je světlý, vzdušný a díky velkým oknům působí velmi příjemně po celý den.
Nájemné: 10.000 Kč / měsíc. Zálohy na služby 3.500 Kč / měsíc.
Kauce: ve výši dvou nájmů.
BEZ Provize RK.
Elektřinu si převádí nájemce na sebe.
Infrastruktura:
Vodovod
Elektřina: 230V
Vytápění: Ústřední dálkové
Kanalizace: Veřejná kanalizace
Lodžie o ploše 3 m²
Vytah
Vlastnictví:Osobní
Pronájem je možný pouze pracujícím, slušným lidem bez záznamů v rejstřících.
K nastěhování od 1.6.2026. nebo trochu dřív.
Lokalita bytu je praktická a nenáročná co se týče parkování či úschovy vozidla.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě prosím skrze zprávy na komunikační platformě a domluvíme si osobní prohlídku.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 24. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Panel |
| Vybavené | Nevybavené |
| Číslo inzerátu | 1022255 |
| Úžitková plocha | 48 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Poschodie | 7. poschodie z 12 |
| Umiestnenie | Okraj |
| Cena za jednotku | 208,33 CZK / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Výťah |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuDukelských hrdinů, Krupka - Maršov u Krupky, Ústecký kraj- 3+1
- 68 m²
11 900 CZK + 4 800 CZK13 400 CZK
Ušetríte 1 500 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.