Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Ústecký kraj • okres Teplice
(10 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuDukelských hrdinů, Krupka - Maršov u Krupky, Ústecký kraj
- 3+1
- 68 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 4 m²
11 900 CZK + 4 800 CZK(175 CZK / m²)
Prenájom bytuUnčínská, Teplice - Teplice-Trnovany, Ústecký kraj
- 1+1
- 32 m²
Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²
8 000 CZK + 2 500 CZK(250 CZK / m²)
Prenájom bytuTovární, Dubí - Dubí u Teplic, Ústecký kraj
- 3+1
- 104 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
16 000 CZK + 600 CZK(154 CZK / m²)
Prenájom bytuJ. Hory, Dubí - Dubí-Pozorka, Ústecký kraj
- 2+1
- 60 m²
Čiastočne vybavené
9 000 CZK + 1 000 CZK(150 CZK / m²)
Prenájom bytuJugoslávská, Teplice - Teplice, Ústecký kraj
- 3+1
- 79 m²
Parkovanie • Garáž • Pivnica 4 m² • Lodžia 4 m²
16 500 CZK + 5 500 CZK(209 CZK / m²)
Prenájom bytuŠtúrova, Teplice - Teplice-Trnovany, Ústecký kraj
- 1+1
- 30 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
5 500 CZK + 2 000 CZK(183 CZK / m²)
Prenájom bytuU Červeného kostela, Teplice - Teplice-Trnovany, Ústecký kraj
- 2+kk
- 43 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²
7 000 CZK + 5 700 CZK(163 CZK / m²)
Prenájom bytuLounská, Teplice - Teplice, Ústecký kraj
- 1+1
- 52 m²
Čiastočne vybavené
8 500 CZK + 3 500 CZK(163 CZK / m²)
Prenájom bytu - SpolubývanieRuská, Teplice - Teplice, Ústecký kraj
- 54 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené
27 240 CZK + 12 762 CZK(504 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov